Як повідомили американські ЗМІ з посиланням на розробників браузера, вже в Google Chrome 72-й версії з’явиться спеціальний захист від веб-сайтів, які блокують кнопку «Назад». Зараз, якщо користувач заходить на подібний ресурс, за допомогою спеціальних скриптів і алгоритмів ресурс забороняє повертатися назад, в зв’язку чим користувачі відчувають незручності. Як правило, подібні веб-сайти заповнені спамом і рекламою. У новій версії самого популярного в світі веб-браузера з’явиться захист від усього цього.
Чи будуть якось карати подібні сайти – не уточнюється, проте кнопка «Назад» на них завжди буде доступна, тому як в Google Chrome впровадять спеціальну систему захисту від подібних скриптів. Відключають її примусово на деяких ресурсах в глобальній мережі заради того, щоб користувачі проводили більше часу на сторінках сайту, тим самим підвищуючи доходи від реклами. Втім, робити так неправильно, вважають співробітники «пошукового гіганта».
Спеціальні скрипти, які забороняють повертатися назад в браузері, існують на ринку вже близько двох років, а їх впровадження не становить нічого складного для звичайного веб-майстра. Швидше за все, Google Chrome буде вводити санкції щодо сайтів, які блокують кнопку «Назад», тому що вони порушують правильну ієрархію в мережі, заважаючи користувачам переміщатися з одного веб-сайту на інший, а це тільки ускладнює всім життя. Нова версія інтернет-браузера побачить світло в першому кварталі 2019 року, а скачати її можна буде на смартфонах, планшетах і звичайно ж комп’ютерах.
Чесно кажучи, я теж час від часу беру телефон у ліжко, хоча знаю, що це…
Компанія 01.ai представила нову модель ШІ Yi-Lightning, схожу з GPT-4. Для навчання моделі використовувалося 2000…
Стартап OpenAI офіційно оголосив про вихід загальнодоступної версії застосунку ChatGPT для користувачів ПК під управлінням…
Надійний інсайдер під ніком OnLeaks опублікував серію деталізованих зображень ще не анонсованого смартфона. Крім того,…
Коли вийшла iOS 18, Apple додала дуже цікаву фішку. Тепер iPhone автоматично перезавантажується кожні три…
Щороку ми завантажуємо мільярди додатків на смартфони — щоб швидко спілкуватися, займатися банкінгом, редагувати фото…