Google запустила власного стільникового оператора для смартфонів

0
59

З сьогоднішнього дня власники смартфонів, в тому числі різних поколінь iPhone, можуть використовувати нового стільникового оператора в особі Google Fi, щоб здійснювати голосові дзвінки, відправляти SMS-повідомлень та звичайно ж використовувати мобільний інтернет. Тестування даного проекту велося з квітня 2015 року, а використовувати його в перший час могли тільки власники телефону Nexus 6, тоді як потім, поступово, даний список поповнювався новими мобільними пристроями «пошукового гіганта».

За базовий тарифний план в рамках Google Fi платити потрібно $ 20 в місяць. Натомість компанія надає доступ до голосового зв’язку, роумінгу в більш ніж 120 країнах світу, а також тетерінгу Wi-Fi. Щоб використовувати 1 ГБ мобільного інтернету необхідно заплатити $ 10. Як запевняє «пошуковий гігант», якщо користувач підключить собі пакет з 3 ГБ (або будь-який інший) за $ 30, але при цьому за один місяць використовує тільки $ 14, то невикористані $ 16 будуть перенесені на наступний місяць, або можуть бути повернуті.

Читайте також  Смартфон Samsung Galaxy A8s Female Edition красується на якісних фото

Таким чином, за використання самого сервісу Google Fi потрібно фіксовано платити $ 20 в місяць, а решта нарахування залежать від того, скільки мобільного інтернету використовував власник смартфона. Головний плюс даного стільникового оператора в тому, що він пропонує роумінг на всі види зв’язку в більш ніж 120 країнах світу, в тому числі в Україні, Росії, Казахстані, Білорусі та ряді інших регіонів. В даний час купити SIM-карту цього оператора зв’язку можна виключно в США, але є надійна, що незабаром їх почнуть продавати в Європі та інших країнах.

загрузка...
Загрузка...

ПРОКОМЕНТУЙ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Будь ласка, введіть своє ім'я тут