Приблизний час читання: 4 хв

Viber отримав найбільш потрібну і очікувану функцію

0

Повідомляється, що Viber був оновлений до версії 9.7, отримавши підтримку дійсно вкрай корисної можливості. З її допомогою користувачі тепер можуть редагувати вже відправлені кому-небудь повідомлення. Така опція гарантовано припаде до смаку кожному користувачу, адже досить часто виникають ситуації, коли відправлене повідомлення містить помилки, а виправити їх після відправки вже неможливо.

Тепер все інакше, тому як нова можливість в Viber дозволяє редагувати надіслані повідомлення без будь-яких складнощів. Щоб це зробити досить тапнути на нього, а потім в меню вибрати варіант під назвою «Редагувати». Важливо враховувати, що після подібної дії поруч із повідомленням активується позначка «змінено», щоб уникнути неприємних несподіванок. Нова можливість гарантовано припаде до смаку всім користувачам.

Читайте також  Розкрито технічні характеристики нового смартфона Samsung Galaxy Fold 2

Viber отримав найбільш потрібну і очікувану функцію

Не можна не помітити, що раніше в Viber додали функцію видалення відправлених повідомлень і будь-яких інших даних, від яких можна позбутися в будь-який момент часу, в результаті чого співрозмовник також не зможе отримати до них доступ. В даний час нова можливість доступна виключно у версії месенджера для смартфонів на базі Android, тоді як програмне забезпечення для iOS зможе похвалитися подібним нововведенням трохи пізніше – ближче до середини жовтня.

Читайте iTechua.com у «Google Новини»


Знайшли орфографічну помилку в тексті? Виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter.
Головний редактор iTechua.com. Дякую, що читаєте нас. Є питання, пропозиція або щось цікаве? Пишіть на skarbykdj@gmail.com

ПРОКОМЕНТУЙ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Будь ласка, введіть своє ім'я тут