Categories: Інтернет

У пошуковій системі Google знайшли секретну гру, про яку ніхто не знав більше 20 років

Share
Час читання: 2 хв.

Користувач даного форуму під ніком try_number_1 розповів про те, що після уважного вивчення пошукової системи Google йому вдалося виявити в ній секретну гру, про яку раніше ніхто не знав. Цікаво, що для її виявлення не потрібні якісь особливі навички – потрібно лише сучасні веб-браузери з функцією консолі розробника. Запустити її вкрай просто – в цій самій консолі потрібно ввести запити «text adventure» або «text game».

Повідомляється, що секретна гра вбудована в пошукову систему Google практично для всіх регіонів, в тому числі для США і країн Європи. Проте, для цього потрібно обов’язково вибрати англійську мову. Судячи з усього, вона була додана в «пошуковик» понад 20 років тому, за які встигла сильно втратити свою актуальність. Щоб пограти в гру в результатах пошуку в консолі потрібно натиснути на клавіші Ctrl + Shift + J (Cmd + Option + J для Mac).

Досвідченим шляхом вдалося з’ясувати, що відеогра працює в веб-браузерах Google Chrome, Microsoft Edge і Mozilla Firefox. Гра є настільки старою, що у неї немає навіть графічного інтерфейсу. Управління персонажем здійснюється через консоль. При запуску потрібно ввести слово «yes», тим самим давши свою згоду на початок ігрового процесу. Взаємодіяти з ігровим світом можна за допомогою команд «grab,», «use,» і «inventory,», а переміщатися по світу – «north,» «south,» «east,» «west,» «map».

Суть гри досить проста. Головний герой в світі логотипу Google шукає своїх друзів – інші букви з назви компанії. Місце дії – кампус інтернет-гіганта в Маунтін-В’ю, що в Каліфорнії. Як повідомляють користувачі, на повне проходження потрібно витратити близько 30 – 60 хвилин, в залежності від стилю гри. Не виключено, що незабаром «пошуковий гігант» якось прокоментує таку знахідку і, можливо, навіть заохотить людину, якій вдалося виявити секретну гру.

Митник Михайло

Більшу частину свого дитинства Михайло провів, бавлячись із гаджетами та намагаючись з'ясувати, як вони працюють. Його захоплення технологіями призвело до того, що іграшкові роботи, радіокеровані машинки та навіть ігрові приставки часто розбирали на частини, які не підлягали ремонту. Якщо ви поставите йому провокаційне запитання на кшталт "Android чи iPhone?", ви отримаєте ретельний аналіз всіх "за" і "проти", а також есе на тисячу слів про те, як технології впливають на людство.

Опублікував
Митник Михайло
Tags: Googleукр
  • Останні записи

    Як зрозуміти, що додаток збирає ваші дані без дозволу

    Щороку ми завантажуємо мільярди додатків на смартфони — щоб швидко спілкуватися, займатися банкінгом, редагувати фото…

    14.11.2024

    Google робить свій смартфон потужнішим за допомогою Linux

    В Android 15 QPR2 Beta 1 Google представила нову функцію - Terminal, що дозволяє запускати…

    14.11.2024

    Apple набирає обертів у галузі ШІ, поки конкуренти зволікають у розвитку

    Apple Intelligence з'явився тільки минулого місяця, і деякі з його найцікавіших функцій будуть доступні з…

    14.11.2024

    В Україні зросла кількість злочинів за участю популярних додатків

    За останні кілька років все частіше виявляється, що месенджери використовуються як інструменти для злочинів. З…

    14.11.2024

    Стало відомо, коли представлять смартфони Samsung Galaxy S25

    Схоже, компанія Samsung не буде вкотре зрушувати терміни запуску своїх флагманських смартфонів ближче до початку…

    14.11.2024

    В OpenAI запропонували владі США та їхнім союзникам об’єднатися для протистояння Китаю у сфері ШІ

    Компанія OpenAI виступила з пропозицією американській владі і союзникам США про створення "Північноамериканського договору зі…

    14.11.2024