Categories: Інтернет

Google закрила черговий популярний сервіс

Share
Час читання: 2 хв.

Американська корпорація Google створює першокласне програмне забезпечення, яким потім вона дозволяє користуватися всім бажаючим абсолютно безкоштовно. Проте, досить часто її керівництво робить помилки, підсумком яких стає створення різних сервісів, у яких немає ніякого майбутнього. 19 вересня 2018 року, «пошуковий гігант» закрив черговий популярний сервіс, пославшись на те, що в ньому більше немає необхідності.

Кілька років тому Google випустила додаток під назвою YouTube Gaming, яке являло собою відгалуження відеохостингу спеціально для любителів грати в комп’ютерні та інші ігри. Проте, через нову політику сервісу від цього відгалуження довелося відмовитися. За словами співробітників компанії, подібний крок пов’язаний з тим, що відтепер бренд YouTube буде одним цілим, тобто розмінюватися на різні додатки і ресурси він більш не буде.

Потрібно розуміти, що практично всі унікальні можливості в сервісі YouTube Gaming вже давно є в звичайному додатку для перегляду відео, тобто в ньому дійсно немає особливої ​​необхідності. Це означає, що необхідність в окремому спеціальному ПО повністю відпала. Більш дане програма не буде оновлюватися, а з березня 2019 року його повністю перестане працювати, то є підключення до серверів компанії Google відбуватися просто не буде, повідомляють розробники в своєму блозі.

Що стосується самої платформи YouTube Gaming, то від неї «пошуковий гігант» відмовлятися не збирається. Користувачі як і раніше зможуть її використовувати, здійснюючи за її допомогою пошук різних відеороликів, що відносяться до ігрової тематики. Простіше кажучи, в звичайному додатку YouTube з’явиться окремий спеціальний розділ, в якому можна буде дивитися стрім в режимі реального часу, переглядати блоги розробників, знаходити ігрові канали та навіть фільтрувати контент по конкретним іграм.

Митник Михайло

Більшу частину свого дитинства Михайло провів, бавлячись із гаджетами та намагаючись з'ясувати, як вони працюють. Його захоплення технологіями призвело до того, що іграшкові роботи, радіокеровані машинки та навіть ігрові приставки часто розбирали на частини, які не підлягали ремонту. Якщо ви поставите йому провокаційне запитання на кшталт "Android чи iPhone?", ви отримаєте ретельний аналіз всіх "за" і "проти", а також есе на тисячу слів про те, як технології впливають на людство.

Опублікував
Митник Михайло
  • Останні записи

    Як зрозуміти, що додаток збирає ваші дані без дозволу

    Щороку ми завантажуємо мільярди додатків на смартфони — щоб швидко спілкуватися, займатися банкінгом, редагувати фото…

    14.11.2024

    Google робить свій смартфон потужнішим за допомогою Linux

    В Android 15 QPR2 Beta 1 Google представила нову функцію - Terminal, що дозволяє запускати…

    14.11.2024

    Apple набирає обертів у галузі ШІ, поки конкуренти зволікають у розвитку

    Apple Intelligence з'явився тільки минулого місяця, і деякі з його найцікавіших функцій будуть доступні з…

    14.11.2024

    В Україні зросла кількість злочинів за участю популярних додатків

    За останні кілька років все частіше виявляється, що месенджери використовуються як інструменти для злочинів. З…

    14.11.2024

    Стало відомо, коли представлять смартфони Samsung Galaxy S25

    Схоже, компанія Samsung не буде вкотре зрушувати терміни запуску своїх флагманських смартфонів ближче до початку…

    14.11.2024

    В OpenAI запропонували владі США та їхнім союзникам об’єднатися для протистояння Китаю у сфері ШІ

    Компанія OpenAI виступила з пропозицією американській владі і союзникам США про створення "Північноамериканського договору зі…

    14.11.2024