Facebook відмовиться від стрічки друзів

0
330

Як повідомляє Techcrunch, багато американських користувачі програми Facebook помітили повідомлення про те, що скоро в соціальній мережі зникнуть новинні стрічки, налаштовані для окремих списків друзів.

Ця функція була дуже популярна у людей з великою кількістю передплатників. Вони могли відфільтрувати стрічку повідомлень, розміщувати і переглядати контент, призначений тільки для певної групи осіб. Це дозволяло зробити Facebook-аккаунт більш персоналізованих і приватним.

Однак незабаром ця функція буде відключена. У деяких користувачів вона стала недоступна вже 9 серпня 2018 року, інших зміни торкнутися дещо пізніше.Керівництво Facebook вирішило зосередитися на розвитку основного каналу новин. Але користувач все ще може налаштовувати і редагувати списки друзів.

Читайте також  BlackBerry KEY2 LE показали на нових рендерах

Представники соціальної мережі відзначають, що раніше змінювати налаштування персональних стрічок було досить складно, через що більшість користувачів жодного разу не створила жодного списку друзів. Тому в Facebook з’явилися «інтелектуальні» списки, які складаються автоматично на підставі даних профілю.

Алгоритми сервісу оцінюють до якої категорії можна віднести того чи іншого передплатника: може бути, це колега або колишній однокласник, сусід або знайомий, з яким у користувача є спільне хобі.

Таким чином, Facebook дозволяє людям витрачати більше часу на спілкування, а не на виконання складних налаштувань.

«МИ ЗАКРИВАЄМО ЦЮ НЕЧАСТО ВИКОРИСТОВУВАНУ ФУНКЦІЮ, ЩОБ ЗОСЕРЕДИТИСЯ НА ПОЛІПШЕННІ ГОЛОВНОЮ НОВИН СТРІЧКИ.

З ОДНО БОКУ, ЛЮДИ НЕ ЗМОЖУТЬ ПЕРЕГЛЯДАТИ ПРИЗНАЧЕНІ ДЛЯ КОРИСТУВАЧА КАНАЛИ В МІЙ СПИСОК ДРУЗІВ, З ІНШОГО – ВОНИ ВСЕ ОДНО ЗМОЖУТЬ СТВОРЮВАТИ І РЕДАГУВАТИ СПИСОК ДРУЗІВ ТА ДІЛИТИСЯ ЧИМОСЬ ТІЛЬКИ З ОБРАНИМИ КАТЕГОРІЯМИ ПРИ ПУБЛІКАЦІЇ КОНТЕНТУ В FACEBOOK. НА ДОДАТОК ДО ЦИХ ПАРАМЕТРАХ ВОНИ ТАКОЖ МОЖУТЬ НАЛАШТОВУВАТИ СТРІЧКУ НОВИН, ВИБИРАЮЧИ, ЯКІ ЗАПИСИ ВОНИ ХОЧУТЬ БАЧИТИ В ПЕРШУ ЧЕРГУ, АБО ПРИХОВУВАТИ ПОВІДОМЛЕННЯ, ЯКІ ВОНИ НЕ ХОЧУТЬ БАЧИТИ », – ПОЯСНИЛИ В ПРЕС-СЛУЖБІ FACEBOOK.

Взято з macdigger.ru

Загрузка...

ПРОКОМЕНТУЙ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Будь ласка, введіть своє ім'я тут