Google Chrome сильно порадував всіх користувачів Windows 10

0
1074

Американська компанія Google недолюблює Microsoft через низку причин, в тому числі з-за її невдалі продукти і мінливу політику. Це одна з причин того, чому «пошуковий гігант» не випустив жодного додатка для платформи Windows Phone. Втім, незважаючи на все це, 9 серпня 2018 року стався реліз нового веб-браузера Google Chrome, який дуже сильно порадував всіх користувачів Windows 10.

Зокрема, свіжа збірка популярного інтернет-браузера містить в собі нову функцію, а саме – підтримку нативних повідомлень операційної системи Windows 10. Багато користувачів чекали цього більше трьох років, тобто з самого релізу ОС в 2015 році. За рахунок нововведення Google Chrome навчився відправляти повідомлення з сайтів, з сервісів або з веб-додатків з використанням функціональних можливостей, створених Microsoft.

Читайте також  Рендер Oppo R19 і таким же може бути OnePlus 7

За рахунок цього повідомлення в Google Chrome стали виглядати більш красиво і цікаво, а ще вони обросли новими функціональними можливостями. Тепер всі повідомлення, які прийшли на комп’ютер, не безслідно зникають, як було раніше, а залишаються в «Центрі повідомлень», вбудованому в операційну систему Windows 10. Він є її частиною. Також відтепер оповіщення можуть складатися не тільки з тексту, але ще і з медіафайлів, а саме – зображень.

Читайте також  У пошуковій системі Google знайшли секретну гру, про яку ніхто не знав більше 20 років

Всім тим користувачам «віндовс», яким нововведення припало до смаку, надали можливість його відключати. Для цього слід перейти в настройки Chrome і активувати функцію «Фокусування уваги». Слідом за цим повідомлення перестануть приходити нав’язливим чином, що допоможе зосередитися на роботі або ігрі в що-небудь. Компанія Google сподівається, що нові функціональні можливості припадуть всім користувачам до душі.

Загрузка...
Загрузка...

ПРОКОМЕНТУЙ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Будь ласка, введіть своє ім'я тут