«Київстар» примусово переводить абонентів на дорогі пакети

2
3802

Українці масово обурюються – один з найбільших мобільних операторів країни «Київстар» примусово переводить їх на більш дорогі безлімітні тарифні плани.

Формально компанія пропонує людям альтернативу. І тільки якщо ті не вживають ніяких дій, підключають їх до нових умов автоматично, пише  Україна Online

На ділі ж у абонентів практично немає рівних за умовами переходу можливостей. А Київстар робить все, щоб зібрати з кожного побільше грошей.

Приводів нарікати на поведінку оператора у людей чимало. Перш за все, люди скаржаться на тотальний обман з боку Київстар з приводу термінів переходу на новий тариф. На власному сайті компанія пише, що в зв’язку з закриттям ряду застарілих тарифних планів з 15 травня по 15 липня абонентів переводять на пакет «Максимальний безлім» за 155 грн. При цьому уточнюють, що точний термін переходу надішлють кожній людині індивідуально.

Читайте також  Google представила ювілейну версію браузера Chrome

Тут слова з ділом у Київстар не розходяться. Абоненти дійсно отримують СМС повідомлення, в яких вказують, коли тарифний план зміниться автоматично. Але дотримуватися зазначені часові межі ніхто і не думає.

«Ваш тариф закриється з 05.07 по 15.07. Виберіть самостійно новий по 477 * 1 або дочекайтеся автозаміни на «Максимальний Безлім». Дане повідомлення мені прийшло 28.06. У ньому зазначено, що тариф закриють до 15.07. Мій тарифний план за умовами оплати і термінами оплати минулого місяця повинен був діяти до 11.07. Чому Ви закрили мій тарифний план раніше, не давши мені часу визначитися з новим тарифним планом? », – запитує абонент Оксана на офіційному форумі підтримки« Київстар »5 липня.

Загрузка...

2 КОМЕНТАРІ

  1. Нічого дивного! МТС (UMC0 вже давно започаткувало таку практику, через що я і відмовився від їхніх послуг. Для всіх операторів головне – витягнути з абонентів якомога більше грошей! От і все! Вони власники – це головне. Не подобаються наші тарифи – ваше особисте горе. Антимонопольного комітету фактично в Україні не існує. Бо відкати від корпорацій значно більші ніж надходження з бюджету!

ПРОКОМЕНТУЙ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Будь ласка, введіть своє ім'я тут