Експерти Digital Foundry назвали десять найкрасивіших ігор 2023 року

ЗАРАЗ ЧИТАЮТЬ

Час читання: < 1 хв.

Технічні експерти з Digital Foundry підбили підсумки року, назвавши десять найкрасивіших ігор 2023-го. Вибір місцями вкрай дивний — настільки, що в компетентності авторитетної команди колись можна сумніватися.

Реклама

Ось як виглядають топ-10 ігор із найкрасивішою графікою у 2023 році на думку Digital Foundry:

  1. Avatar: Frontiers of Pandora
  2. Alan Wake 2
  3. Cyberpunk 2077: RT Overdrive
  4. Marvel’s Spider-Man 2
  5. Super Mario Bros. Wonder
  6. Hi-Fi Rush
  7. Resident Evil 4
  8. RoboCop: Rogue City
  9. Final Fantasy 16
  10. Star Wars Jedi: Survivor

Переможець вкрай несподіваний, враховуючи, що рядові користувачі та багато критиків назвали картинку Avatar: Frontiers of Pandora дуже неохайною. Дивує і п’яте місце: експерти Digital Foundry вважають, що двовимірний платформер Super Mario Bros. Wonder дає фору високотехнологічним релізам на кшталт Resident Evil 4, Final Fantasy XVI та Star Wars Jedi: Survivor. Cyberpunk 2077 з режимом трасування променів “Перевантаження” удостоїлася третього місця – нагадаємо, що в технічному огляді Starfield експерти заявляли, ніби нова гра Bethesda перевершує скандальний тайтл CD Projekt RED своєю картинкою. Але сама Starfield у топі чомусь взагалі не представлена ​​— експерти, мабуть, передумали.

Дивує й інше: у топі відсутня низка видатних релізів 2023 року. Наприклад, команда DF аргументує свій вибір не тільки суто технологічними показниками, а й художнім стилем. Однак чомусь автори вирішили повністю проігнорувати Dead Space, Atomic Heart, Hogwarts Legacy та інші візуально визначні тайтли – як мінімум для двох із них місце у добірці знайшлося б без проблем. Що ж, така експертна думка.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Реклама

Вас також можуть зацікавити новини:

Підписуйтесь на нас в Google News, Facebook та TikTok 

Скарбик Павло
Скарбик Павло
Закінчив Тернопільський національний технічний університет, почав писати про IT у 2015 році. Люблю розповідати про iPhone і Mac, автомобілі, їжу, гаджети розумного будинку і роблю огляди. Також захоплююся спортом а саме баскетболом і активним відпочинком на свіжому повітрі. Головний редактор iTechua.com.

СВІЖІ НОВИНИ

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: