Користувачі торрентів виявилися під загрозою

Час читання: < 1 хв.

У двох версіях програми uTorrent виявлена ​​критична вразливість, завдяки якій хакери можуть отримати доступ до скачаних файлів і історії завантажень.

Реклама

Про це повідомляє ArsTechnica.

«Дірки» в системі виявили фахівці компанії Google Project Zero. За словами експертів, будь-який сайт, який відвідував користувач, може контролювати ключові функції настільного клієнта uTorrent, а також його веб-версії. Найбільшу загрозу представляють шкідливі сторінки, власники яких мають можливість використовувати вразливість для завантаження вірусів в папку автозавантаження Windows.

Розробники uTorrent заявили, що вже виправили небезпечну помилку в бета-версії програми для ПК, проте рядові користувачі отримають оновлення протягом декількох днів.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Підписуйтесь на нас в Google News, Facebook та TikTok 

РЕКЛАМА

Закінчив Тернопільський національний технічний університет, почав писати про IT у 2015 році. Люблю розповідати про iPhone і Mac, автомобілі, їжу, гаджети розумного будинку і роблю огляди. Також захоплююся спортом а саме баскетболом і активним відпочинком на свіжому повітрі. Головний редактор iTechua.com.