Приватбанк попередив про нове шахрайство

2
2516

Приватбанк попередив клієнтів про появу в Україні нової схеми масового фішингу особистих даних під приводом подачі колективного позову до банку.

Як говориться в офіційній заяві Приватбанку, оголошений групою осіб збір даних клієнтів, нібито необхідний для подачі колективного позову до банку під вигаданими приводами, є безпрецедентним в історії банківського ринку випадком масового фішингу особистих даних.

“Приватбанк нагадує своїм клієнтам, що передача особистих даних третім особам, тим більше через відкриті джерела і невідомі сайти, несе потенційну загрозу використання цих даних шахраями, – йдеться в офіційній заяві Приватбанку. – Крім того, фішери допускають використання електронного цифрового підпису клієнтів, яка може привести до розкрадання ЕЦП клієнтів третіми особами.”

Як відзначають банкіри, фішери обіцяють клієнтам банку гроші в разі «виграшу» позову в обмін на анкети з зазначенням всіх особистих даних, в тому числі і тих, які можуть бути використані для шахрайських операцій.

загрузка...
Загрузка...

2 КОМЕНТАРІ

 1. Да-да. Даже сейчас, когда заходишь в Приват 24, там висит такое сообщение:
  “Шановний клієнт!
  На жаль, в нашій клієнтській базі відсутні деякі дані про Вас.
  Відсутні сканкопії документів.
  Надішліть документи в Банк, без відвідування відділення, для цього перейдіть за посиланням.”
  Хотя при оформлении карточки в банке, все документы были поданы. И девушка отсканировала все документы. А по другому мне карточку и не выдали бы. Меня даже спрашивали женат ли я. И был ли женат раньше. Я думал что следующим вопросом будет а почему вы не были женаты? Не стоит или вы педик?
  И после всего этого, вдруг в Приват 24, требуют отправить по какой-то ссылке копии документов.

 2. Тоже такое выскакивает в привате24 с предупреждением о заблокировании счетов, хотя при создании карточки все документы работницей привата фотографировались. Спасибо наитупейшому и наижаднейшему в мире министру Дебилюку.

ПРОКОМЕНТУЙ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Будь ласка, введіть своє ім'я тут