Стало відомо, чому телефон перезавантажується і що з цим робити

1210

Мобільний телефон перезавантажується сам по собі, коли відбувається збій, який може пошкодити пам’ять та систему. Тому щоб шукати вирішення проблеми, необхідно виявити її причини.

Вони відрізняються за ступенем серйозності, і в деяких випадках користувач може виправити проблему пристрою. У складніших випадках рішення можуть запропонувати лише професіонали.

Нестача вільної пам’яті

Завдяки універсальності пристроїв користувачі зберігають різні типи файлів. Фотографії, відео, голосові файли, особисті документи та програми займають місце в пам’яті мобільного телефону.

Щоб пристрій працював правильно, повинен бути певний відсоток вільної пам’яті. В іншому випадку обробка даних сповільниться, і мобільний телефон не зможе нормально працювати.

Відсутність оновлення системи

З кожним випуском оновлень виправляються помилки в операційній системі пристроїв. Отже, якщо ваш телефон постійно перезавантажується, а ви все ще не завантажили останню версію системи, це може спричинити проблему.

Програми та ігри, які використовують багато пам’яті

Якщо ви недавно встановили програму, і після цього ваш телефон почав нестабільно працювати, причина проблеми може бути в цьому. Деякі програми використовують для роботи багато пам’яті, що зрештою призводить до уповільнення роботи системи та збоїв.

Ігри зі складною графікою теж перевантажують пристрій, отже це також може бути причиною мимовільного перезавантаження телефону.

Пошкоджена батарея

Якщо, крім постійного перезапуску, заряд вашого стільникового телефону став падати швидше, то проблема може бути в акумуляторі. Після закінчення певного періоду використання, який залежить від моделі пристрою, знос акумулятора збільшується.
Якщо ви замінили цю деталь, і після цього ваш мобільний телефон почав працювати зі збоями, ймовірна причина – низька якість нового акумулятора.

Зараз читають  Названо 3 способи перевірки смартфонів Xiaomi на наявність вірусів

Що робити?

Звільнення місця
Щоб звільнити місце в пам’яті, видаліть старі файли фотографій, відео та документів. Для передачі даних на комп’ютер просто підключіть його до пристрою за допомогою кабелю USB та завантажте файли.

Інший варіант – встановити на свій пристрій одну із програм хмарного сховища: наприклад, Google Drive, Dropbox або OneDrive. Ці програми дають вам можливість автоматично синхронізувати файли, які потім зберігаються у хмарі. Після завантаження файлів просто видаліть їх зі свого телефону, щоб звільнити місце.

Очистіть систему
Крім ваших особистих файлів, пам’ять телефону займає кеш. Очистіть його вручну через налаштування телефону або використовуйте спеціальну програму.

Використовуйте лише оригінальний акумулятор

Ніколи не замінюйте батарею деталь на оригінальну. Акумулятор невідомого походження може спричинити перегрівання пристрою та погіршити проблему перезавантаження, а також викликати інші пошкодження.

Оновлення системи
Робіть періодичні оновлення, доступні для вашої системи мобільного телефону. Також важливо звертати увагу на відгуки користувачів про них. Були випадки, коли оновлення призводили до помилок пристроїв після інсталяції. Якщо це станеться з вашим смартфоном, зачекайте на вказівки виробника, щоб вирішити проблему.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Великий вибір чохлів у нас в магазині @itech_store_ua

Підпишись на нас в Google НОВИНИ, щоб отримувати більше свіжих новин!

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я