Названі небезпечні програми для Android – їх більше тисячі

241

Експерти компанії Synosys розкрили результати дослідження більш ніж 3000 популярних мобільних додатків для платформи Android. У 63 відсотках з них були виявлені вразливості, що впливають на безпеку використання.

У дослідженні взяли участь додатки з 18 категорій, що стали найбільш викачуваними в першому кварталі 2021 року. Серед них – програми для освіти, бізнесу, здоров’я та занять спортом, ігри, додатки для знайомств. Щонайменше третина додатків в кожній категорії містила вже відомі уразливості безпеки.

“З 3335 додатків 63 відсотки використовували компоненти з відкритим вихідним кодом, в якому містилася як мінімум одна вже відома уразливість, – йдеться в звіті. – Всього було виявлено більше 3000 унікальних вразливостей, і вони були виявлені в більш ніж в 82 тисячах випадків”.
Відзначається, що більше 70 відсотків виявлених вразливостей були виявлені більше двох років тому, але не були виправлені розробниками додатків. Близько половини вразливостей були віднесені експертами до групи високого ризику.
Популярні новини  Vivo Y1s у подарунок при покупці Vivo X50 Pro

Підпишись на нас в Google НОВИНИ, щоб отримувати більше свіжих новин!

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я