Представники аналітичного агентства WhistleOut провели дослідження того, скільки користувачі різних вікових категорій проводять часу зі своїми смартфонами. Виявилося, що найбільш активна частина – 56 днів на рік.
Останні роки психологи все частіше стали говорити про проблему залежності від смартфонів – одним з різновидів комп’ютерної залежності. Однак з початком епідемії коронавируса залежність відійшла на другий план, оскільки навіть ВООЗ рекомендує людям проводити час за іграми, щоб менше контактувати з оточуючими. Дослідники з компанії WhistleOut вирішили визначити, скільки точно часу люди різного віку проводять зі смартфонами.
Аналіз проводився за наступними віковими групами: мілленіали (1982-2004 роки народження), покоління X (1961-1981 роки народження) і покоління бебі-бумерів (1943-1960 роки народження). Як виявилося, час, який витрачають на смартфон представники кожної з цих груп, помітно різниться:
Якщо відняти час сну, то виходить, що перші витрачають 23,1% свого часу на смартфон. Другі – 16,5% дня, а треті – 9,9%. Якщо перевести все це в дні, тижні і місяці, виходить, що мілленіали проводять близько 56 днів на рік зі своїми телефонами. При цьому середньостатистичний чоловік проводить зі смартфоном 8,74 року життя.
Правда, незрозуміло, чому в дослідженні не враховувалися так звані Зумер – наймолодше покоління, яке народилося після 2000-го.
Бездротові технології продовжують розвиватися. Хоча організація IEEE ще не затвердила стандарт Wi-Fi 7, уже ведеться…
Здавалося б, південнокорейського гіганта Samsung Electronics вже довго переслідують невдачі, і котирування його акцій з…
Кілька днів тому в мережі з'явилася інформація, що Samsung проведе презентації серії Galaxy S25 вже…
Китайська компанія Baidu представила свої нові розумні окуляри під назвою Xiaodu AI Glasses на конференції…
Сьогодні, 15 листопада, на стримінговому сервісі Apple TV+ відбулася прем'єра другого сезону "Таємниця бункера" -…
Google заявила про рішення припинити показувати політичну рекламу в Європейському Союзі, починаючи з жовтня 2025…