Інтернет від Ілона Маска: швидкість та місячна вартість для абонентів

360

Уже не перший рік космічна компанія SpaceX під керівництвом Ілона Маска активно працює над реалізацією проекту під назвою Starlink, передбачає який створення швидкого мобільного інтернету, який вважається супутниковим, так як надання доступу до глобальної мережі відбувається саме з орбіти Землі, а не за рахунок базових станцій , встановлених на поверхні планети. Передбачається, що коли цей проект буде в повній мірі реалізований, людство отримає єдине покриття по всій планеті, тобто не буде такого місця, де не виявиться доступу до інтернету.

Вчора компанія SpaceX нарешті поділилася подробицями про те, чим саме конкретно всіх користувачів зможе приємно порадувати такий проект, як Starlink. Завершити його реалізацію планується вже через кілька років, а в даний час щосили активно ведеться закрите тестування. Нещодавно на орбіту Землі вивели мінімальну необхідну кількість супутників для того, щоб можна було запустити такий супутниковий інтернет, і саме тому вже в грудні користувачі отримають доступ до його тестування. Прийняти в такому участь на початковому етапі через низку законодавчих обмежень зможуть тільки жителі США і Канади, але вже в 2021 році доступ до нього зможуть отримати жителі інших держав, в тому числі і України.

Як стало відомо, на початковому етапі, тобто вже в кінці нинішнього року, швидкість супутникового інтернету під найменуванням Starlink складе 50 – 150 Мбіт / с, а варіюватися вона буде в залежності від часу доби, погодних умов і ряду інших чинників. При цьому компанія SpaceX зазначає, що коли проект виявиться в повній мірі реалізований, швидкість буде на порядок вище, також як затримка в передачі сигналу. Крім того, збільшення числа супутників на орбіті дозволить забезпечити стабільність, тому навантаження на супутники з боку користувачів і погодні умови практично ніяк не будуть позначатися на швидкості передачі даних. Затримка в передачі даних на початковому етапі складе від 20 до 40 мс.

Популярні новини  YouTube запровадив цікаву фішку

Крім того, компанія SpaceX попереджає, що в перші місяці використання її інтернету доступу до мережі час від часу може не бути через проведення технічних робіт або виникнення неполадок. Для того, щоб використовувати супутниковий інтернет Starlink на початковому етапі, доведеться використовувати фазовані антенні решітки, триноги для установки і роутер Wi-Fi. Комплект такого обладнання обійдеться в $ 499 (разовий платіж). Щоб використовувати сам інтернет доведеться також оплачувати щомісячну передплату в розмірі $ 99, але при цьому доступ до інтернету буде надаватися по всьому світу, хоч в Африці або в Львові. Доплачувати за це нічого не доведеться. У майбутньому, коли роботу над цим проектом завершать, вартість підписки багаторазово знизиться.

Підпишись на нас в Google НОВИНИ, щоб отримувати більше свіжих новин!

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я