Приблизний час читання:3 хв

Користувачі iOS 14 масово скаржаться на значні проблеми в роботі

0

Одним з довгоочікуваних нововведень операційної системи iOS 14 стала можливість самостійного вибрати браузер і поштовий додаток за замовчуванням замість штатних рішень Apple. Як виявилося, ця функція дійсно працює – правда, не зовсім так, як цього очікували власники iPhone.

Після виходу фінальної версії iOS 14 користувачі смартфонів Apple виявили , що система дійсно дає можливість призначити в якості браузера за замовчуванням не тільки Safari, але і інше викачане з App Store додаток – наприклад, Google Chrome, Microsoft Edge, DuckDuckGo, Spark і Hey. Аналогічним чином ситуація і з додатком «Пошта». Але ці зміни зберігаються лише до першого перезавантаження.

Популярні новини  Вийшла публічна iOS 14.2 beta 3 - що нового

Варто власнику смартфона вимкнути і знову включити пристрій, як Safari і «Пошта» знову стають додатками за замовчуванням. Є припущення, що подібна ситуація пов’язана з програмною помилкою, і в найближчому оновленні Apple його виправить. Проте деякі користувачі iOS 14 побоюються появи більшої кількості багів через швидкий реліз операційки.

Популярні новини  Який об'єм оперативної пам'яті в усіх нових iPhone 12?

ПРОКОМЕНТУЙ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Будь ласка, введіть своє ім'я тут