Приблизний час читання: 4 хв

Оператори назвали реальну швидкість роботи 5G-інтернету

0

У порівнянні з мобільними мережами четвертого покоління базові станції 5G обіцяють значний приріст швидкості з’єднання – виробникам електроніки недавно вдалося домогтися «космічної» цифри в 4,3 Гбіт / с. Але за межами тестовій лабораторії цей показник зазвичай скромніший. Провідні оператори зв’язку Південної Кореї розповіли про фактичні можливості нового обладнання: втім, навіть в «урізаному» вигляді вони вражають.

Оператори назвали реальну швидкість роботи 5G-інтернету

                   Швидкість проникнення 5G в країнах

Статистика збиралася з січня по червень 2020 роки трьома телекомунікаційними компаніями: SK Telecom, KT і LG Uplus. Середня швидкість скачування в мережах цих операторів склала 789, 652 і 528,6 Мбіт / с відповідно. На території Південної Кореї використовується NSA-спектр 5G-мереж в діапазоні 3,5 ГГц, а до кінця 2020-го провайдери мають намір освоїти і смугу частот mmWave.

У місцях масового скупчення людей завантаження файлів в середньому проводилася на швидкості близько 654 Мбіт / с при віддачі в 63 Мбіт / с. Дослідження проводилося в 11 тисячах точках країни, включаючи бібліотеки, університети, парки, лікарні, термінали, метро та виставкові центри в години пік.

На серпень 2020 року загальна площа покриття, яку забезпечують три найбільші оператори Південної Кореї, в столиці країни становить 425,5 квадратних кілометра. При цьому площа всього міста оцінюється в 605,2 квадратних кілометра. До 2026 року уряд планує збільшити смугу пропускання з 2640 МГц до 2680 МГц, забезпечивши абонентам більш стабільне підключення.

Читайте iTechua.com у «Google Новини»


Знайшли орфографічну помилку в тексті? Виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter.

ПРОКОМЕНТУЙ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Будь ласка, введіть своє ім'я тут