Вчені: Губки для миття посуду викликають менінгіт і пневмонію

ЗАРАЗ ЧИТАЮТЬ

Час читання: < 1 хв.

Губки для миття посуду здатні спровокувати виникнення менінгіту і пневмонії. Таку заяву зробили вчені після проведення ряду досліджень. Причиною цього виступають численні бактерії,які інтенсивно розмножуються у вологому середовищі.

Реклама

На поверхні губок для миття посуду знаходяться у великій кількості мікроорганізми. Деякі види настільки живучі, що їх неможливо знищити навіть шляхом кип’ятіння. Всі ці бактерії потрапляють в організм людини і можуть викликати серйозні захворювання. Використання кухонних губок здатне спровокувати виникнення у людини менінгіту і пневмонії.

У групі ризику знаходяться люди зі зниженою опірністю організму до бактерій. Це відноситься до громадян, які харчуються нерегулярно або вживають неякісну їжу. Найчастіше жінки виснажують себе різними дієтами, щоб мати гарну фігуру. Однак це знижує їх імунітет. В результаті дівчата наражають себе на небезпеку придбати серйозні захворювання, користуючись губками для миття посуду.

Джерело: VladTime

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Реклама

Вас також можуть зацікавити новини:

Підписуйтесь на нас в Google News, Facebook та TikTok 

Скарбик Павло
Скарбик Павло
Закінчив Тернопільський національний технічний університет, почав писати про IT у 2015 році. Люблю розповідати про iPhone і Mac, автомобілі, їжу, гаджети розумного будинку і роблю огляди. Також захоплююся спортом а саме баскетболом і активним відпочинком на свіжому повітрі. Головний редактор iTechua.com.

СВІЖІ НОВИНИ

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: