Швейцарія збирається стежити за потенційними ризиками для здоров’я, створюваними мережами 5G

0

Швейцарія створить систему моніторингу, щоб згладити побоювання з приводу потенційно шкідливого впливу на здоров’я мобільних мереж п’ятого покоління (5G).

За згодою кабінету міністрів федеральне природоохоронне агентство буде вимірювати рівні неіонізуючого випромінювання, оцінювати ризики і регулярно інформувати громадськість про свої висновки.

На цей крок держава пішла через те, що деякі швейцарські кантони гальмують видачу дозволів на установку нових антен, необхідних для підтримки послуг 5G. Відповідні частоти були виділені після аукціону в лютому, який залучив 380 мільйонів швейцарських франків (Швейцарський франк приблизно дорівнює долару).

Між тим, більше половини швейцарців побоюються, що випромінювання від антен несе шкоду для здоров’я. Ці побоювання підживлюються застереженнями про можливий вплив, тоді як фактичні рівні випромінювання зазвичай не вимірюються.

Парламент країни вже двічі відмовлявся змінювати існуючі обмеження на випромінювання, поки не буде ясно, які ризики це може викликати.

загрузка...
Загрузка...

ПРОКОМЕНТУЙ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Будь ласка, введіть своє ім'я тут