Болі при артриті і погана погода не пов’язані: вчені

ЗАРАЗ ЧИТАЮТЬ

Час читання: < 1 хв.

Вчені Гарвардського університету довели, що болі при артриті і погана погода не пов’язані. В окремих випадках неприємна температура і вогкість може навіть полегшити симптоми захворювання, повідомляє Daily Mail.

Реклама

Багато хворих артритом відзначають, що коли змінюється погода то болі посилюються. Але досліджень на основі опитувань показали, що на ділі неприємний симптом не залежить від підвищення температури.

Проаналізувавши запити людей в інтернеті вдалося з’ясувати, що максимальна біль в колінах супроводжує людей при температурі 23 градуси Цельсія, а в стегнах – при 28 градусах. Дощ і інші опади зменшували кількість запитів з цього приводу.

Вчені заявляють, що люди можуть також менше рухатися, коли йде дощ, за рахунок чого неприємні симптоми зменшуються.

“Ми не знайшли прямого механізму, який пов’язує температуру навколишнього середовища з болем. Є більш ймовірне пояснення, – це той факт, що люди активніше працюють в хороші дні, тому більш схильні до надмірного навантаження і гострої травми, а після шукають способи зменшити біль в інтернеті “ , – відзначили дослідники.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Реклама

Вас також можуть зацікавити новини:

Підписуйтесь на нас в Google News, Facebook та TikTok 

Скарбик Павло
Скарбик Павло
Закінчив Тернопільський національний технічний університет, почав писати про IT у 2015 році. Люблю розповідати про iPhone і Mac, автомобілі, їжу, гаджети розумного будинку і роблю огляди. Також захоплююся спортом а саме баскетболом і активним відпочинком на свіжому повітрі. Головний редактор iTechua.com.

СВІЖІ НОВИНИ

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: