Приблизний час читання: 4 хв

Sony випустила навушники WF-XB700 та WH-CH710N з шумопоглинанням

0

Компанія Sony анонсувала два нові Bluetooth аудіо продукти, які отримали назви WF-XB700 та WH-CH710N. Перша модель – це нові TWS-навушники Sony, друга – повнорозмірні.

WH-XB700 мають притягуючий дизайн та є частиною серії аудіо продуктів Sony Extra Bass. Їхній дизайн схожий на флагманську модель Sony WF-1000XM3. У них є захист від вологи по стандарту IPX4. На відміну від WF-1000XM3, WF-XB700 не отримали функції активного шумопоглинання. Замість фізичних кнопок – управління жестами. Загальний час роботи навушників – 18 годин, що менше, ніж у WF-1000XM3, у яких цей показник – 24 години. Щоправда, самі навушники без підзарядки працюють 9 годин, тоді як Sony WF-1000XM3 – 6 годин. Стартова ціна WF-XB700 – 130$.

Читайте також  Розкрита інформація про перехід ігор з PlayStation 4 на консоль нового покоління

Sony випустила навушники WF-XB700 та WH-CH710N з шумопоглинанням

WH-CH710N – це покращена версія WH-CH700N, яка вийшла ще два роки назад. Нова модель отримала активне шумопоглинання за допомогою двох мікрофонів. Вона демонструє 35 годин роботи від одного заряду акумулятора, і у цьому плані взагалі не відрізняється від минулої, але це навіть на краще, бо могло бути й таке, що через нові функції час автономної роботи скоротився і ніяк не був компенсований, наприклад, збільшенням об’єму самого акумулятора. Дизайн також змінився – він тепер більше вписується у модельний ряд Sony.

Джерело: GSMArena

Підписуйся на нас в «Google News» і «Telegram» , щоб оперативно читати новини!

Знайшли орфографічну помилку в тексті? Виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter.
Редактор який пише тільки чесні новини. Знає назви всіх смартфонів Samsung.

ПРОКОМЕНТУЙ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Будь ласка, введіть своє ім'я тут