Приблизний час читання: 3 хв

Microsoft запатентувала гнучкий девайс з трьома екранами

0

Останній патент Microsoft показав, що компанія працює над розробкою нового продукта Surface. Патент демонструє девайс, який нагадує Surface Duo, але з трьома дисплеями та одним механізмом згину. Саме він може бути тим продуктом, над яким зараз працює команда Microsoft Surface.

Згідно з інформацією, яка є у патенті, компанія Mirosoft скріпила два окремі дисплеї за допомогою механізму згину посередині, що робить його схожим на останні девайси Microsoft Surface Neo та Sruface Duo. Окрім двох основних дисплеїв, патент також показав третій, значно менший дисплей, який розташований на грані девайса та, скоріш за все, повинен демонструвати статусну інформацію.

Читайте також  Програми пакету Microsoft Office для iPadOS отримають нові додаткові функції

Microsoft запатентувала гнучкий девайс з трьома екранами

Третій дисплей на зображенні позначено, як “Control Logic”, і для нього є досить багато сценаріїв застосування. Він може показувати час, сповіщення, підключені девайси, прогноз погоди та багато іншого. Користувачі самі зможуть вибирати додаткову інформацію, яку буде відображати цей дисплей – наприклад, пропущені виклики чи важливі сповіщення, які будуть показуватись, коли основні дисплеї неактивні.

Джерело: gizmochina

Підписуйся на нас в «Google News» і «Telegram» , щоб оперативно читати новини!

Знайшли орфографічну помилку в тексті? Виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter.
Головний редактор iTechua.com. Дякую, що читаєте нас. Є питання, пропозиція або щось цікаве? Пишіть на skarbykdj@gmail.com

ПРОКОМЕНТУЙ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Будь ласка, введіть своє ім'я тут