Приблизний час читання: 3 хв

Нова версія WhatsApp містить сюрпризи. «Зникаючі повідомлення» і не тільки

0
BERLIN, GERMANY - FEBRUARY 25: The Logo of instant messaging service WhatsApp is displayed on a smartphone on February 25, 2018 in Berlin, Germany. (Photo by Thomas Trutschel/Photothek via Getty Images)

Довгоочікувана функція автоматично видаляє повідомлень WhatsApp в новій бета-версії програми 2.20.110 для Android отримала назву Expiring Messages, а також оновилася в порівнянні з попередньою бета-версією.

Потрібно відзначити, що дана функція тестується з минулого року, спочатку вона називалася «Зникаючі повідомлення» (Disappearing Messages). Тепер же їх перейменували в «Завершаючі повідомлення», тобто повідомлення, термін відображення яких в чаті добігає кінця.

Нова версія WhatsApp містить сюрпризи. «Зникаючі повідомлення» і не тільки

Раніше у бета-тестерів була можливість вибрати опцію «Видалити повідомлення» і задати часовий інтервал: повідомлення може бути автоматично видалено через 1 годину, день, тиждень, місяць або через рік. Тепер же є менше варіантів: 1 день, тиждень або місяць.

Читайте також  Samsung буде оновлювати Galaxy S8 і Galaxy S8+ до 2021 року

Також в цій бета-версії міститься інформація про підтримку декількох пристроїв. Команда в даний час працює над новою функцією, яка дозволяє використовувати один й той же обліковий запис на різних пристроях одночасно.

Точні терміни виходу фінальної версії WhatsApp, яка зробить ці функції доступними для всіх 2 мільярдів користувачів, поки не повідомляється.

ДЖЕРЕЛОixbt.com
Підписуйся на нас в «Google News» і «Telegram» , щоб оперативно читати новини!

Знайшли орфографічну помилку в тексті? Виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter.
Головний редактор iTechua.com. Дякую, що читаєте нас. Є питання, пропозиція або щось цікаве? Пишіть на skarbykdj@gmail.com

ПРОКОМЕНТУЙ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Будь ласка, введіть своє ім'я тут