Користувачі Windows опинились в небезпеці, особливо Windows 7

0

Microsoft розповіла про критичні вразливості Windows, які можуть бути використані для злому ОС. Під загрозою злому виявилися всі останні версії операційної системи, повідомляє TechCrunch.

Знайдені уразливості пов’язані з обробкою і відображенням шрифтів бібліотекою Adobe Type Manager Windows. Помилка може бути використана хакерами, коли користувач відкриває текстові документи або запускає їх в режимі попереднього перегляду на своєму комп’ютері. Після запуску інфікованого документа зловмисник може отримати віддалений доступ до ОС і встановити шкідливі програми.

У заяві Microsoft йдеться, що компанія в курсі обмеженого числа цільових атак, пов’язаних з уразливостями. Відповідно до опису проблеми, якій присвоєно критичний рівень небезпеки, уразливості піддаються всі операційні системи, включаючи Windows 10. Компанія заявила, що працює над патчем безпеки.

Читайте також  Новинки Nokia: відроджена класика і модель з підтримкою 5G в будь-якій країні

Microsoft не уточнила, коли випустить оновлення, однак наступний регулярний апдейт запланований на 14 квітня. Як пише TechCrunch, одними з найменш захищених користувачів операційних систем від Microsoft є власники копій Windows 7. Зокрема, користувачі стандартних версій ОС не отримають оновлення безпеки через старіння системи.

14 січня Microsoft визнала Windows 7 застарілою і запропонувала користувачам оновитися на актуальну версію ОС. Зокрема, Національний центр кібербезпеки Великобританії (NCSC) також закликав громадян оновитися в зв’язку з тим, що популярна операційна система перестала отримувати актуальні патчі безпеки.

Підписуйся на наш «Telegram» і «Facebook» , щоб читати без реклами!

Загрузка...

ПРОКОМЕНТУЙ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Будь ласка, введіть своє ім'я тут