Приблизний час читання: 3 хв

Microsoft залишила Windows 10 без антивіруса

0

Недавнє оновлення, випущене компанією Microsoft для операційної системи Windows 10, залишило ряд користувачів без «штатного» антивіруса Windows Defender (Захисник Windows). 

Користувачі почали скаржитися, що оновлення «зламало» процес антивірусного сканування і ПО почало видавати помилку Items Skipped During Scan як при автоматичному, так і ручної перевірки. У багатьох користувачів при цьому процес завершується з помилкою через пару хвилин, підтверджуючи, що сканування було пропущено і загроз в ньому не виявлено. 

Поки неясно, які об’єкти пропускаються під час сканування і визначає чи Windows Defender зараз будь-які загрози взагалі. Втім, є ймовірність, що тривога помилкова і насправді антивірус проводить перевірку успішно. 

Проблема спостерігається на Windows 10 і не зачіпає інших версій ОС, включаючи Windows 7 і Windows 8. У судячи з усього, помилка з’явилася в недавньому березневому оновленні. 

Підписуйся на нас в «Google News» і «Telegram» , щоб оперативно читати новини!

Знайшли орфографічну помилку в тексті? Виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter.
Головний редактор iTechua.com. Дякую, що читаєте нас. Є питання, пропозиція або щось цікаве? Пишіть на skarbykdj@gmail.com

ПРОКОМЕНТУЙ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Будь ласка, введіть своє ім'я тут