Знайдено перші подробиці про фітнес-браслет Redmi

0

Ще в листопаді минулого року глава Redmi Лю Вейбінг заявив про те, що компанія вийде на ринок переносної електроніки зі своїми смарт-годинниками. Але, як виявилося, перший крок в новому для себе амплуа виробник зробить випуском фітнес-трекера.

Характеристики та візуалізація новинки були знайдені в надрах додатка Mi Fit китайським інсайдером @Digital Chat Station. Судячи по зображенню, новинка отримає типовий для фітнес-браслетів дизайн зі знімною капсулою, куди вбудовані всі «мізки» гаджета. Тут встановлять невеликий екран з сенсорною кнопкою, виконаної у формі тонкої білої риски.

Інформація, знайдена в додатку, вказує, що новинка запропонує будильник, модуль NFC і датчик вимірювання частоти серцевих скорочень, а також за допомогою нього можна буде управляти відтворенням музики.

На даний момент Redmi не озвучують час виходу першого фітнес-трекера під власною маркою. Як і зберігає вона мовчання про те, яким функціоналом він зможе похвалитися.

Нагадаємо, що свій браслет для фітнесу має намір випустити і компанія Realme, а його анонс трапиться в 2020 році. Схоже, що з виходом новинок від Redmi і Realme на ринку носяться пристроїв для фітнесу загостриться конкуренція. Майже напевно гаджети будуть грати в одному ціновому сегменті і користувачам чекає нелегке завдання вибрати, чий продукт перевагу. 

Підписуйся на наш «Telegram» і «Facebook» , щоб читати без реклами!

Загрузка...

ПРОКОМЕНТУЙ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Будь ласка, введіть своє ім'я тут