Всі підроблені AirPods виробляються в Китаї, і їх можна запросто купити на AliExpress і в інших онлайн-магазинах, причому такі користуються вкрай великим попитом, судячи за кількістю оформлених замовлень. За оцінками експертів, щодня люди з усього світу замовляють собі десятки тисяч фейкових копій справжніх навушників Apple, які повторюють оригінальні продукт буквально у всьому. Дійшло до того, що деякі виробники реплік навчилися створювати копію процесора Apple H1, тому навіть в iPhone і iPad такі навушники визначаються як оригінальні, в зв’язку з чим багато хто просто не бачать сенсу переплачувати гроші «за бренд». Проте, розплатою за економію стане здоров’я людини.
Згідно з проведеним дослідженням, в якому взяли участь три клони AirPods з різних цінових категорій, включаючи найдорожчу, всі вони є небезпечними для здоров’я, особливо якщо користуватися таким гаджетом кожен день. Крім жахливої якості звучання, яке забезпечують фейкові копії справжніх справжніх навушників «яблучної» корпорації, вони ще й перевищують верхню межу максимального звуку для безпечного прослуховування музики, причому не чуть-чуть, а на цілих 10 дБ. Якщо протягом місяці використовувати такі навушники, постійно слухаючи музику на максимальній гучності, можна почати втрачати слух, і цей процес виявиться вже незворотнім, оскільки організму буде завдано колосальної шкоди.
У зв’язку з цим експерти запевняють, що краще переплатити гроші і купити оригінальні навушники від Apple, або ж, якщо така покупка є надто вже дорогої для бюджету, слід придивитися до моделей від інших відомих брендів. Нехай такі і будуть виглядати інакше, але зате вони забезпечать більш кращу якість звучання, виявляться безпеки і на них буде діяти офіційна гарантія від виробника, який відповідає за їх якість. Нічого з цього китайські клони AirPods запропонувати не можуть і ніколи не зможуть, а про їхню якість збірки так і зовсім не доводиться навіть замислюватися, так як за цим абсолютно ніхто не стежить. Ось і виходить, що фейковий копіями справжніх бездротових навушників «яблучної» корпорації краще взагалі ніколи не користуватися, так як це може бути дуже небезпечно для здоров’я.
Останнім часом в Україні стало дуже помітно, що база даних, через яку переносимо номери між…
З 19 грудня 2024 року WhatsApp був включений до реєстру організаторів поширення інформації в росії,…
Наступного року Samsung Galaxy S25 Slim доведеться поборотися за гаманці покупців з iPhone 17 Air.…
Тизер-трейлер нового фільму про Супермена став справжньою сенсацією, зібравши рекордну кількість переглядів за першу добу.…
Довгий час я намагався не обговорювати смартфони Samsung, а точніше серію S25. Звичайно, чутки про…
Майбутні смартфони OnePlus Ace 5 і Ace 5 Pro з'явилися в базі даних китайського сертифікаційного…
View Comments
В мене є як оригінали так і підробка , в роботі майже рік . Різниці такі несуттєві , що переплачувати в 7-8 разів . На просторах куча софту який обмежить час прослуховування і підкаже коли треба відпочити вухам, все інше звичайний маркетинг .