Приблизний час читання: 5 хв

Інженери розробили дисплей з новими функціями

0

Управління США по патентах і торгових марках видало компанії “Google” патент на розробку так званого “моторизованого” дисплея. Його особливість — у здатності самостійно відкриватися, закриватися та регулювати кут нахилу залежно від потреб свого власника.

Про це повідомляється на сайті управління.

Новий патент “Google” \ Gif “NewWest Media”

Новий дисплей працюватиме через сенсори та камеру. Вони мають відстежувати положення і рухи користувача та автоматично підлаштовувати екран під його положення. До уваги братимуть кут погляду та манеру сидіння людини. Наприклад, чи вона присунулась ближче до спинки крісла, чи, навпаки, сидить ближче до столу.

Схема нового дисплея від “Google” \ Фото правління США по патентах і торгових марках

Якщо користувач зникне з поля зору сенсорів та камери, ноутбук автоматично закриє кришку. За словами розробників, це робиться для захисту даних у комп’ютері. Адже в такий спосіб ніхто не зможе подивитися інформацію на пристрої — лише власник приладу.

Читайте також  Нова технологія дозволить збільшити ємність акумуляторів в 10 разів

Схема нового дисплея від “Google” \ Фото правління США по патентах і торгових марках

При наступному відкритті користувачу необхідно буде пройти аутентифікацію за допомогою системи, аналогічної до “Face ID” в смартфонах “Apple”. Якщо це власник, то система відкриє доступ до робочого столу. А якщо хтось інший, то ноутбук залишиться заблокованим.

Схема нового дисплея від “Google” \ Фото правління США по патентах і торгових марках

Експерти вважають, що новий винахід може стати особливо корисним для людей з інвалідністю та у ситуаціях, коли руки людини зайняті.

Заяву на патент компанія “Google” подала ще в 2013 році.

Читайте iTechua.com у «Google Новини»


Знайшли орфографічну помилку в тексті? Виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter.

ПРОКОМЕНТУЙ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Будь ласка, введіть своє ім'я тут