Як просто продовжити роботу Windows 7 ще на кілька років

1

Як відомо на початку наближається 2020 року корпорація Microsoft має намір припинити підтримку полюбилася багатьом користувачам Windows 7 . Це означає, що комп’ютери з цієї операційної системи перестануть отримувати нові оновлення системи безпеки. У той же час, не секрет, що незакриті уразливості нерідко використовуються творцями шкідливих програм в своїх корисливих цілях.

Саме тому, багато користувачів з жалем чекали закінчення підтримки Windows 7 з боку корпорації Microsoft, нарікаючи на те, що їм все-таки доведеться переходити на Windows 10 , щоб не побоюватися за безпеку своїх комп’ютерів.

Саме тому, група ентузіастів знайшла простий спосіб, як продовжити термін отримання оновлень безпеки в Windows 7 ще як мінімум на 3 роки. Для цього всього-всього необхідно отримати спеціальні права на використання розширених функцій безпеки.

Цього легко домогтися, скачавши і встановивши в правильному порядку спеціальні поновлення KB4490628 ,KB4474419 ,KB4523206 , встановити BypassESU і тестове оновленняKB4528069 . Після установки кожного компонента комп’ютер необхідно перезавантажити. Сама процедура насправді значно простіше, ніж здається на перший погляд.

Таким простим способом можна забезпечити працездатність операційної системи Windows 7 ще на кілька років вперед.

Редакція iTechUa веде канал в «Telegram». Підписуйтесь! 

Найсвіжіші новини без реклами Вам гарантуємо.

Загрузка...

1 коментар

  1. Почему то очень настораживает это предложение установить непонятно что и откуда. Я лучше просто запрещу системе устанавливать любые обновления – и буду спокойно пользоваться той семеркой, что у меня уже стоит (что впрочем сделал уже давно, учитывая наглую политику Майкрософт и её фирменные “обновления”).

ПРОКОМЕНТУЙ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Будь ласка, введіть своє ім'я тут