Categories: Ґаджети

Користувачів Windows 7 прирекли на страшну долю

Share
Час читання: 2 хв.

Як стало відомо від офіційного джерела, починаючи з 14 січня 2020 роки для операційної системи Windows 7, на якій зараз працюють більш ніж 400 млн електронних пристроїв, перестануть випускатися патчі для системи захисту. Здавалося б, що це якась дрібниця, але насправді ні. Якщо уразливості, які регулярно виявляють хакери, не закриватиться, користувачів не чекає абсолютно нічого хорошого, тому що систему захисту навчаться обходити, і навіть ніякі сторонні антивіруси в цьому плані допомогти не зможуть. Будуть красти особисті дані, шпигувати за діями, перетворювати комп’ютери в ферми для Майнінг, а також здійснювати масу інших дій, від яких вже багато років страждають користувачі електроніки.

В даний час сьома «вінда» є однією з найбільш поширених і популярних на планеті, користуючись дуже великою популярністю серед людей по всьому світу. Разом з припиненням випуску патчів для системи безпеки, для Windows 7 також перестануть випускати оновлення для вбудованого антивіруса, тому і він вже дуже скоро після останнього апдейта застаріє, втративши свою актуальність. Простіше кажучи, Microsoft навмисно віддала всіх користувачів цієї ОС на розтерзання шкідливому програмному забезпечення. Таким чином компанія, що очевидно, мотивує всіх перейти на більш нову сучасну платформу, яка в даний час є актуальною. Користувачам комп’ютерів вже після 14 січня 2020 роки доведеться самим відповідати за безпеку своїх комп’ютерів.

Так, доведеться більш акуратно й обережно встановлювати будь-які сторонні додатки, завантажені з інтернету, не відкривати поспіль всі файли, не переходити за підозрілими посиланнями і не робити будь-яких інших дій, які не рекомендується робити і зараз. З кожним місяцем система захисту Windows 7 буде ставати все гірше і гірше, тому вже через рік зламати цю операційну систему, використовуючи різні нові уразливості, зможе навіть малодосвідчений хакер. Користувачам цієї ОС пропонують безкоштовно оновитися до десятої «вінди», але за умови, що свого часу використовувана зараз була офіційно куплена у вигляді ліцензії. В іншому випадку доведеться заплатити близько $ 200 за ліцензійний ключ.

Скарбик Павло

Закінчив Тернопільський національний технічний університет, почав писати про IT у 2015 році. Люблю розповідати про iPhone і Mac, автомобілі, їжу, гаджети розумного будинку і роблю огляди. Також захоплююся спортом а саме баскетболом і активним відпочинком на свіжому повітрі. Головний редактор iTechua.com.

Опублікував
Скарбик Павло
  • Останні записи

    Samsung Galaxy S25 здивує новими можливостями ШІ

    Напередодні великої презентації, запланованої на 22 січня, в мережу потрапила інформація про нові функції Galaxy…

    16.01.2025

    Експерти назвали професії, які можуть зникнути через розвиток ШІ

    Штучний інтелект (ШІ) стрімко змінює ринок праці, і вже найближчим часом багато професій можуть зникнути.…

    16.01.2025

    Google розробляє ШІ, який у 500 разів перевершує ChatGPT

    Google презентувала нову архітектуру нейронних мереж під назвою Titans, яка, за словами її розробників, дозволяє…

    15.01.2025

    Топ недорогих смартфонів на початку 2025 року: найкращі варіанти для бюджету

    Смартфон Google Pixel 8a очолив рейтинг найкращих недорогих смартфонів на початок 2025 року за версією…

    15.01.2025

    Apple розробляє потужний чіп “Hidra” для наступного покоління Mac Pro

    Найближчими місяцями Apple планує запустити новий Mac Pro, який, як очікується, стане найпотужнішим пристроєм у…

    15.01.2025

    США посилюють контроль над світовим ринком ШІ-чипів

    США запроваджують жорсткіші обмеження на експорт чипів та технологій штучного інтелекту, прагнучи зберегти перевагу у…

    15.01.2025