Приблизний час читання: 6 хв

Користувачів Windows 7 примусово змусили оновитися до нової ОС

0

Нам стало відомо про те, що Microsoft випустила для Windows 7 спеціальний патч, через якого у користувачів цієї операційної системи, причому абсолютно всіх без винятку, початок відображатися набридливе вікно з пропозицією оновитися до більш нової і сучасної операційної системи в особі Windows 10. Поки що апдейт доступний ще не всім користувачам, але вже до кінця грудня він буде автоматично встановлений на всі комп’ютери, планшети, ноутбуки, моноблоки і інші електронні пристрої, в результаті чого їх власники будуть знову і знову бачити дошкульне повідомлення. Воно може з’явитися в будь-який момент, відобразитися при цьому на весь екран, і при цьому не має значення, запущена якась гра або ж ведеться робота з додатком.

Вікно просто відкриється і закриє собою всі відкриті програми, щоб таким чином привернути увагу користувача. Це, що очевидно, буде знову і знову переривати нормальну роботу комп’ютера, тому нервів доведеться витратити чимало. У вікні з пропозицією оновитися до Windows 10 є лише дві кнопки – «Оновитися зараз» або «Оновитися вночі», тобто інших варіантів навіть не пропонують. Вікно можна закрити, щоб приховати дане повідомлення, але в такому випадку вже через кілька годин або на наступний тижнів воно відобразиться знову. Цілком собі очевидно, що подібним чином Microsoft спеціально хоче дошкуляти користувачів, щоб вони переходили з Windows 7 на новішу і сучасну платформу.

Користувачів Windows 7 примусово змусили оновитися до нової ОС

Навіть зараз, через більш ніж 10 років з моменту релізу Windows 7, дана операційна система користується дуже навіть великою популярністю серед користувачів по всьому світу, і це цілком собі реальний факт. Багато хто не хоче оновлюватися до будь-якої більш нової, а тим більше до Windows 10. Втім, очевидно, що Microsoft робить все заради того, щоб змусити піти на такий крок. Фактично вона вже примусово початку змушувати користувачів перейти на нову платформу, постійно вставляючи палки в колеса і штучно створюючи різні незручності, через які життя перетворюється в повний кошмар. Цілком собі очевидно, що це навряд чи порадує користувачів цієї ОС, так як нічого хорошого в такому положенні справ попросту немає.


Увага! До 10 серпня всі охочі можуть безкоштовно отримати спортивний браслет Xiaomi Mi Band 5, витративши на це всього 2 хвилини.

ПРОКОМЕНТУЙ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Будь ласка, введіть своє ім'я тут