Україна увійшла в топ-десять європейських країн за кількістю платежів смарт-годинниками

ЗАРАЗ ЧИТАЮТЬ

Час читання: < 1 хв.

Компанія MasterCard поділилася статистикою використання європейцями переносної електроніки для безконтактних платежів.

Реклама

Найбільш просунутими вважаються користувачі Нідерландів. На цю країну припадає 33% всіх безконтактних платежів в Європі за 2019 рік. Друге місце займає Великобританія (18%), а третє – Швейцарія (8%).

Україна попала в ТОП-10. Природно, все завдяки Apple Pay, тому що тільки ця платіжна система у нас підтримує пристрої, що носяться (Apple Watch). Ще є Garmin Pay, але власників смарт-годинників Garmin явно не так багато. Що стосується Google Pay, то в Україні на смарт-годинниках вона офіційно не працює.

« МИ РАДІ БАЧИТИ, ЯК УКРАЇНЦІ ЛЕГКО ПЕРЕХОДЯТЬ НА НОВІ СПОСОБИ ОПЛАТ, ЯКІ ВПИСУЮТЬСЯ В ЇХ ЦИФРОВИЙ СПОСІБ ЖИТТЯ. ЩОМІСЯЦЯ УКРАЇНЦІ ВЖЕ РОБЛЯТЬ КІЛЬКА ДЕСЯТКІВ МІЛЬЙОНІВ ОПЛАТ ЗА ДОПОМОГОЮ NFC ЦИФРОВИХ ГАМАНЦІВ. А СЬОГОДНІ УКРАЇНА УВІЙШЛА В ТОП-10 ЄВРОПЕЙСЬКОГО РЕЙТИНГУ КРАЇН ЗА КІЛЬКІСТЮ ПЛАТЕЖІВ НОШЕНИМИ ПРИСТРОЯМИ »  – ЗАЗНАЧИВ ЮРІЙ БАТХІН, ВІЦЕ-ПРЕЗИДЕНТ З РОЗВИТКУ БІЗНЕСУ MASTERCARD В УКРАЇНІ.

Збільшення розрахунків за допомогою переносних пристроїв пов’язане з популярністю серед користувачів. Наприклад, в Європі сьогодні кожен п’ятий дорослий має смарт-годинник або фітнес-браслет. За прогнозами, до 2020 року світовий ринок переносної електроніки складе 30 млрд євро.

Безконтактні платежі також все більше проникають в наше життя: 61% всіх транзакцій в торгових точках Європи безконтактні. Це на 23% більше, ніж на початку 2018 року. В Україні частка безконтактних оплат картами і гаджетами серед всіх розрахунків на терміналах становить майже 30%.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Реклама

Вас також можуть зацікавити новини:

Підписуйтесь на нас в Google News, Facebook та TikTok 

Лужна Софія
Лужна Софія
Глибокі знання та досвід Софії у сфері технічної підтримки зробили її надійним помічником у вирішенні проблем, а пристрасть до технологій спонукала її ділитися своїми знаннями з іншими за допомогою свого контенту. Як людина, яка щодня працює над усуненням проблем і навчає своїх користувачів користуватися всіма доступними інструментами, маючи лише обліковий запис Google, її висвітлення новин, як правило, зосереджене на наданні читачам більш зручної для користувача точки зору та деяких менш відомих цікавинок на цю тему.

СВІЖІ НОВИНИ

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: