На перший погляд здається, цей фітнес-трекер просто ідеальний у всіх відношеннях, але насправді це і близько не так. Вся справа в тому, що Xiaomi Mi Band 4 містить в собі просто жахливий недолік, якого насправді могло взагалі не бути, якби компанія-виробник витратила трохи більше часу на цей продукт. Він володіє 0,97-дюймовим AMOLED-дисплеєм з роздільною здатністю 240 на 120 пікселів, підтримуючи при цьому відображення кольорової картинки і, крім того, сенсорне управління. За автономність відповідає батарея ємністю 135 мАг, одного повного заряду якої, за заявами виробника, вистачає на 21 день. На повну підзарядку доведеться витратити приблизно півтори години, а здійснюється така за допомогою спеціального зарядного пристрою, що входить в комплект поставки.
Використовувати даний наручний гаджет можна в парі зі смартфонами, які працюють на базі операційних систем Android і iOS, а потрібно для цього всього-на-всього встановити на такі додатки Mi Fit, яке відкриває широкі функціональні можливості, дозволяючи навіть міняти циферблати. За допомогою Xiaomi Mi Band 4, коли він повністю налаштований, можна управляти відтворенням музики на телефоні, читати повідомлення з мобільного пристрою, отримувати вібрацію при вхідних дзвінках, а також здійснювати масу інших дій. Все це доступно покупцям за скромною ціною в 169 юанів, розмір якої не перевищує 800 рублів. Втім, навіть не дивлячись на всі ці переваги, не обійшлося і без дуже значимого для багатьох покупців нестачі.
Справа в тому, що на міжнародний ринок випустили модель трекера без чіпа NFC, тоді як в Китаї її можна купити за 219 юанів (1000 гривень). Вона дозволяє оплачувати покупки в магазинах і платити за проїзд в громадському транспорті, використовуючи при цьому платіжну систему Mi Pay, але така працює виключно на російській території, тоді як в будь-яких інших вона недоступна. З якихось причин Xiaomi не просто не стала впроваджувати в свій трекер підтримку Google Pay, що допомогло б зробити браслет набагато більш популярним і затребуваним на міжнародному ринку, а й відкривати вихідний код, щоб сторонні розробники могли зробити це самостійно. Як наслідок, користувачам просто недоступна одна з головних функцій цієї моделі, ніж багато жителів США, Європи та інших регіонів світу за межами китайського ринку сильно незадоволені.
Очікується, що Samsung представить серію Galaxy S25 вже в січні. Імовірно, це станеться 22 січня…
У запеклій конкуренції з Google компанія OpenAI зняла обмеження на доступ до ChatGPT Search для…
The Wall Street Journal стверджує, що ця модель не буде дорожчою за iPhone 17 Pro…
Нове опитування фахівців з компанії SellCell показує, що більшість функцій Apple Intelligence не несуть ніякої…
Ілон Маск підтвердив, що його команда соціальної мережі X (Twitter) працює над створенням фірмового сервісу…
Компанія Apple готує до виходу Macbook монструозних розмірів. Про це пише MacRumors. Що відомо Згідно…