Microsoft представила новий браузер для Windows і macOS

0

На щорічній конференції Ignite 2019 компанія Microsoft офіційно представила новий Microsoft Edge на двигуні Chromium для Windows і macOS.

Новий Microsoft Edge використовує той самий Chromium, що і браузер Chrome від Google. Microsoft веде його розробку і тестування вже більше року. Тепер компанія повідомила, що браузер надійде в публічний доступ 15 січня 2020 року на більш ніж 90 мовах. А поки він пропонується для ознайомлювального скачування. На даний момент мова йде про комерційних замовників. Для звичайних користувачів реліз відбудеться навесні.

Читайте також  Новий розумний гаджет Xiaomi виявився справжнім хітом

Розробники також розкрили нові подробиці про функції. Велику увагу приділено безпеці і приватності. У Microsoft Edge за замовчуванням встановлена ​​функція запобігання відстеження. За допомогою SmartScreen і функції запобігання відстеження користувачі будуть захищені від фішингу, шкідливого ПО і нових видів атак – таких як криптоджекінг. Браузер також пропонує новий режим інкогніто InPrivate, що працює на постійній основі.

Нова функція Collections доступна і в попередій версії Microsoft Edge. Вона спрощує створення збірок веб-контенту, організацію пошуку і експорт потрібного контенту в Word і Excel.

Редакція iTechUa веде канал в «Telegram». Підписуйтесь! 

загрузка...
Загрузка...

ПРОКОМЕНТУЙ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Будь ласка, введіть своє ім'я тут