Microsoft представила новий браузер для Windows і macOS

0

На щорічній конференції Ignite 2019 компанія Microsoft офіційно представила новий Microsoft Edge на двигуні Chromium для Windows і macOS.

Новий Microsoft Edge використовує той самий Chromium, що і браузер Chrome від Google. Microsoft веде його розробку і тестування вже більше року. Тепер компанія повідомила, що браузер надійде в публічний доступ 15 січня 2020 року на більш ніж 90 мовах. А поки він пропонується для ознайомлювального скачування. На даний момент мова йде про комерційних замовників. Для звичайних користувачів реліз відбудеться навесні.

Читайте також  Xiaomi знову викрили в копіюванні, але її новинка в 10 разів дешевша оригіналу

Розробники також розкрили нові подробиці про функції. Велику увагу приділено безпеці і приватності. У Microsoft Edge за замовчуванням встановлена ​​функція запобігання відстеження. За допомогою SmartScreen і функції запобігання відстеження користувачі будуть захищені від фішингу, шкідливого ПО і нових видів атак – таких як криптоджекінг. Браузер також пропонує новий режим інкогніто InPrivate, що працює на постійній основі.

Нова функція Collections доступна і в попередій версії Microsoft Edge. Вона спрощує створення збірок веб-контенту, організацію пошуку і експорт потрібного контенту в Word і Excel.

Редакція iTechUa веде канал в «Telegram». Підписуйтесь! 

Найсвіжіші новини без реклами Вам гарантуємо.

Загрузка...

ПРОКОМЕНТУЙ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Будь ласка, введіть своє ім'я тут