AirPods Pro не можна зібрати після розбирання

0

Відомі фахівці iFixit розібрали нові навушники Apple, що почали продаватися, буквально, вчора. AirPods Pro отримали нуль за десятибальною шкалою ремонтопридатності.

Компоненти навушників пригнані дуже щільно один до одного, а для скріплення всіх складових разом використовується клей. Акумулятор взагалі припаяний до плати і його не зможуть замінити навіть в офіційному сервіс-центрі.

У своєму висновку фахівці відзначили, що теоретично технічне обслуговування таких навушників можливо. Однак немодульний дизайн з надмірним використанням клею, а також відсутність компонентів, які можна було б замінити, робить ремонт AirPods Pro непрактичним і економічно невигідним.

Читайте також  Відтепер реклама і у WhatsApp. Але і це ще не все

Навушники AirPods Pro коштують 250 доларів в США і 6200 гривень в Україні, помітно дорожче звичайних AirPods. В іншому, навесні умільці розібрали оновлені AirPods і теж привласнили їм 0 балів.

Навушники Apple не призначені для заміни акумулятора, та й будь-яких інших компонентів всередині корпусу. Утилізація таких навушників теж досить складна через складність вилучення акумулятора.

Підписуйся на наш «Telegram» і «Facebook» , щоб читати без реклами!

Загрузка...

ПРОКОМЕНТУЙ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Будь ласка, введіть своє ім'я тут