Витік року. Відомі вартість і дата початку продажів PlayStation 5 в Європі

0

Компанія Sony офіційно анонсувала ігрову консоль PlayStation 5 приблизно 10 днів тому і пообіцяла запустити новинку в продаж до наступного сезону осінньо-зимових свят — до кінця 2020 року. Відповідно, офіційні ціни і терміни початку продажів повинні були з’явитися в кращому разі через півроку… якби не розторопність словацького онлайнового майданчику.

Дуже часто вартість новинок розкривають за кілька днів до прем’єри, рідше — за тижні, ще рідше — за місяці. Але в даному випадку майданчик поквапился на цілий рік! Втім, нам від цього тільки краще: заздалегідь стає ясно, до чого готуватись. Втім, в плані ціни особливих сюрпризів немає: якщо чутки приписували PlayStation 5 вартість в $ 500 на ринку США, то в Європі, закономірно, за консоль попросили б 500 євро. І нові дані цю інформацію підтверджують.

З термінами початку продажів цікавіше. В Європі PlayStation 5 можна буде купити з 4 грудня, тобто до чорної п’ятниці наступного року Sony не встигає. Не виключено, що продажі стартують спочатку в США в листопаді 2020 року, а до Європи новинка добереться до початку грудня.

Читайте також  Смартфони оголошені переносниками коронавірусу

Про достовірність витоку сказати поки нічого, але дані виглядають цілком правдоподібно. Цю інформацію не можна сприймати і як стандартну «заглушку» на сайті, тому що рік вказано вірно.

Підписуйся на наш «Telegram» і «Facebook» , щоб читати без реклами!

Загрузка...

ПРОКОМЕНТУЙ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Будь ласка, введіть своє ім'я тут