Разом з припиненням підтримки випущеної ще в 2009 році операційної системи Windows 7 вийде так, що вона вже не буде адаптуватися під сучасне «залізо», тому якщо раптом якийсь виробник комплектуючих випустить нові драйвери, наприклад для відеокарти або процесора, все в будь-який момент може перестати працювати, і якщо це трапиться, компанія Microsoft ніяких заходів у цьому плані приймати абсолютно точно не буде. Це ж стосується і будь-яких нових компонентів, тому що адаптувати такі під стару «вінду» ніхто вже не стане. Всім користувачам варто бути готовим до того, що в будь-який момент після припинення підтримки все може зламатися в будь-який момент.
Припиниться підтримка як редакції Home, так і Professional. На практиці це означає, що жодним чином продовжувати використовувати Windows 7 вже не вийде. Розширена підтримка десятої «вінди», яка діє в даний час, завершиться 14 січня 2020 року. З цього самого моменту всі користувачі цієї операційної системи виявляться самі по собі один на один з вірусами, троянами, новими драйверами і передовими комплектуючими. У зв’язку з цим, починаючи з сьогоднішнього дня, компанія Microsoft почала показувати всім користувачам застарілої ОС повідомлення з інформацією про прийдешнє, яке спрямоване на те, щоб власники електронних пристроїв переходили на більш нове програмне забезпечення.
Таким є доступна в даний час Windows 10, ліцензія для якої коштує $ 200. Всім тим, хто захочуть до неї оновитися в старішої операційної системи, доведеться заплатити повну суму грошей, так як ніяких знижок Microsoft не робить. Корпоративні користувачі Windows 7 можуть продовжити підтримку старої ОС до січня 2023 року, тобто на три роки, але в такому випадку за перший рік доведеться додатково заплатити $ 50, за другий вже $ 100, а за третій так і зовсім $ 150. Простіше кажучи, за три роки використання розширеної підтримки старої платформи потрібно викласти цілих $ 300. Таку пропозицію доступно тільки корпоративним користувачам.
Apple випустила iOS 18.4, macOS 15.4, iPadOS 18.4, visionOS 2.4 та tvOS 18.4 для своїх…
Американський президент Дональд Трамп, слова якого наводить видання CNN, заявив, що в певний момент Департамент…
У мережі з'явилися нові чутки про сумісність пристроїв з iOS 19. Незважаючи на попередні повідомлення…
Невідомий оператор мобільного зв'язку почав тестування технології eSIM для нового iPhone, про що повідомляє Digital…
iOS 19 не буде доступна на iPhone XR, iPhone XS або iPhone XS Max, про…
Google продовжує експерименти зі складними смартфонами, але, судячи з витоків, особливих сюрпризів від Pixel 10…
View Comments
Правильно писал Карл Маркс "На какое только преступление не пойдёт капиталист ради получения прибыли!".
Короче... ит-сфера ищет новые способы добровольно-принудительной выкачки денег с юзеров.
Как же это всё надоело!