Sony PlayStation 5 отримала приголомшливу особливість, заради якої її варто купити

0

Як стало відомо від голландського видання TechTastic, компанія Sony подала заявку на патентування своєї нової розробки, яка вдає із себе нову платформу для запуску ігор, і така виявиться в ігрову консоль нового покоління. Особливості такої не розкриваються в публічних документах, але короткий опис свідчить, що це спеціальний сервіс, який дозволяє використовувати електронний пристрій для підключення через інтернет до віддалених обчислювальних потужностей для запуску на таких відеоігор. 

У зв’язку з цим журналісти переконані в тому, що ігрова приставка PlayStation 5 отримає повноцінну підтримку хмарних ігор, запускати які вона зможе без будь-яких складнощів.

В такому випадку геймери зможуть грати як на самій PS5, використовуючи її технічне оснащення, так і використовувати консоль для отримання інформації з серверів Sony, щоб таким чином отримувати весь контент в уже готовому сформованому вигляді, немов це звичайний відеоролик. При цьому геймпад DualShock 5 буде в повній мірі підтримувати нову платформу, завдяки чому докуповувати що-небудь додатково не потрібно.

Навіщо потрібна така функція в Sony PlayStation 5, якщо вона зможе на своєму “залізі” запускати ігри в 4K UHD при частоті 60 кадрів в секунду, поки що ніхто не знає. Можливо так само японська корпорація намагається підстрахуватися, адже вона точно не знає, що саме готують її головні конкуренти в особі Nintendo і Microsoft.

Читайте також  iPad все ще незаперечний лідер ринку планшетів
Редакція iTechUa веде канал в «Telegram». Підписуйтесь! 

загрузка...
Загрузка...

ПРОКОМЕНТУЙ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Будь ласка, введіть своє ім'я тут