AMD готує революцію на ринку ноутбуків

0

Компанія AMD вже випустила настільні семінанометрові процесори і серверні. А ось в мобільному сегменті поки найсвіжішими є Ryzen 3000 — носії архітектури Zen+, які виробляються по 12-нанометровому техпроцесу.

Якщо вірити джерелу, мобільні APU AMD нового покоління будуть представлені на CES 2020, а ноутбуки на їх основі з’являться вже в першому кварталі наступного року. І ці гібридні процесори явно нароблять чимало шуму.

Читайте також  Огляд IpadOS. Нова назва і не тільки

Джерело стверджує, що нові APU мало того, що перейдуть на новий техпроцес і нову архітектуру, вони ще і нарешті отримають приріст за кількістю ядер. Якщо точніше, йдеться про шестиядерні Ryzen 5. Тобто нові APU мало того, що будуть швидше поточних завдяки новій архітектурі і підвищеним частотам, так ще й ядер стане на 50% більше.

Але і це не все. Джерело стверджує, що нові APU AMD перевернутий ринок бюджетних ігрових ноутбуків, так як моделі з шестиядерними Ryzen 5 і дискретною відеокартою Radeon будуть коштувати від 700 доларів! Правда, поки неясно, що це буде за відеокарта. Джерело припускає, що це може бути Radeon RX 5300M (така ще не представлена) або RX 5500M, але мова точно не про другий моделі, так як вона при своїй продуктивності явно буде грати в іншому ціновому сегменті.

Також для таких ноутбуків буде заявлена автономність в 12 годин. В результаті заочно подібний ноутбук виглядає вкрай привабливо.

Редакція iTechUa веде канал в «Telegram». Підписуйтесь! 

загрузка...
Загрузка...

ПРОКОМЕНТУЙ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Будь ласка, введіть своє ім'я тут