Categories: Ґаджети

Xiaomi Mi Band 4 отримав нову можливість, про яку всі мріяли

Share
Час читання: 2 хв.

Буквально вчора відбувся реліз прошивки 1.0.7.04 для Xiaomi Mi Band 4, яка отримала нову настройку, про яку багато хто мріє з самого моменту початку продажів цього наручного гаджета. Справа в тому, що далеко не всіх користувачів влаштовує, що дисплей гасне автоматично раніше, ніж встигаєш вивчити всю інформацію на такому, в тому числі подивитися наявність повідомлень з телефону і точний час. Вся справа в тому, що дисплей браслета автоматично вимикається через 5 секунд з моменту включення, і деякі люди вважають такий інтервал часу занадто маленьким.

На радість користувачів, тепер через додаток Mi Fit для Android і iOS можна легко і просто змінити цей параметр, вибравши будь-який на свій розсуд в діапазоні від 5 до 10 секунд. Більш тривалий період часу не надається через те, що його установка може привести до дуже сильного зниження автономності браслета Xiaomi Mi Band 4, яка зараз знаходиться на рівні 20 днів на одному заряді. Нововведення, поза будь-якими сумнівами, є вкрай корисним для тих, хто хоча б раз відчував незручності, пов’язані з передчасним відключенням дисплея. Тепер про таку проблему можна забути, але для цього потрібно оновити спортивний браслет до нової версії. Втім, на щастя, зробити це простіше простого.

Для цього потрібно запустити програму-компаньйон для трекера на смартфоні, а потім, після цього, зайти в налаштування Xiaomi Mi Band 4 і вибрати варіант, пов’язаний з перевіркою доступності нової прошивки. Така вже зараз може бути встановлена ​​в Китаї, Індії та Туреччини, а в найближчі дні або навіть години апдейт вийде в Україні, Європі та інших країнах. Установка нової прошивки зазвичай займає не більше двох хвилин, і вже відразу після неї спортивний браслет запропонує скористатися новою можливістю. В іншому, дана прошивка містить в собі ряд нових циферблатів для дисплея, а також вона підвищує точність вимірювання фізичної активності в режимі плавання у водоймі або басейні.

Митник Михайло

Більшу частину свого дитинства Михайло провів, бавлячись із гаджетами та намагаючись з'ясувати, як вони працюють. Його захоплення технологіями призвело до того, що іграшкові роботи, радіокеровані машинки та навіть ігрові приставки часто розбирали на частини, які не підлягали ремонту. Якщо ви поставите йому провокаційне запитання на кшталт "Android чи iPhone?", ви отримаєте ретельний аналіз всіх "за" і "проти", а також есе на тисячу слів про те, як технології впливають на людство.

Опублікував
Митник Михайло
  • Останні записи

    Функції штучного інтелекту iPhone виявилися нецікавими користувачам

    Сьогодні більшість виробників смартфонів робить акцент на ШІ-можливостях своєї продукції. Аналітична компанія SellCell вирішила перевірити,…

    17.12.2024

    Яку електроніку найчастіше купують батьки дітям

    Сучасні діти з раннього віку живуть в оточенні гаджетів. Смартфон є найпопулярнішою покупкою для дітей,…

    17.12.2024

    Європа запускає проект для конкуренції з Starlink

    Європейський Союз запускає масштабний космічний проєкт IRIS², спрямований на створення угруповання з 290 супутників зв'язку…

    17.12.2024

    Топ смартфонів початку 2025 року: найцікавіші моделі на ринку

    Ринок смартфонів у 2025 році продовжує дивувати користувачів інноваціями, високотехнологічними рішеннями та широким вибором пристроїв…

    17.12.2024

    Користувачі Galaxy S24 Ultra розповіли про проблеми з антибліковим покриттям

    Користувачі Samsung Galaxy S24 Ultra, які дуже хвалили його антибліковий дисплей, тепер стикаються з проблемами.…

    17.12.2024

    Стало відомо, що готує Apple на січневу презентацію

    Експерт поділився прогнозами щодо нових продуктів Apple, які ми можемо побачити найближчим часом, і ці…

    17.12.2024