Як назавжди заборонити Windows 10 встановлювати оновлення

1
Незабаром Microsoft випустить Windows 10 May 2019 Update. Не секрет, що оновлення Windows 10 бувають проблемними, недавній приклад – October 2018 Update , який знищував призначені для користувача файли в стандартних папках і викликав падіння системи з синім екраном смерті.
Мудрі люди давно зрозуміли, що поспішати не варто, і встановлювати апдейти Windows 10 – дурна затія, яка може привести до непередбачуваних наслідків аж до повної поломки комп’ютера. Відключити автоматичне оновлення Windows 10 можна різними способами, в тому числі за допомогою вбудованих засобів, але новачкам і тим, кому не хочеться вникати в складні настройки, простіше скористатися утилітою, яка в пару кліків відключить служби, що відповідають за скачування файлів з серверів Microsoft.
Одна з таких утиліт – Windows Update Blocker, яка нещодавно оновилася до версії 1.2 і отримала сумісність з найсвіжішими збірками Windows 10. Вона безкоштовна, проста і чудово справляється з покладеною на неї завданням.
Скачайте її і запустіть з правами адміністратора. У ній всього дві опції: Enable Service в Disable Service. Якщо активна перша, оновлення можуть приходити на комп’ютер, а якщо друга – не можуть.
Windows Update Blocker може блокувати скачування і установку як великих апдейтів, так і дрібних патчів, які іноді теж виявляються проблемними. Як обмежити оновлень виберіть опцію Disable Service і натисніть кнопку Apply Now. Перезавантажувати комп’ютер не потрібно. Щоб відновити отримання оновлень досить знову запустити утиліту і активувати опцію Enable Service.
Редакція iTechUa веде канал в «Telegram». Підписуйтесь! 

загрузка...
Загрузка...

1 коментар

  1. для кого такие статьи? для лохов? или это сами хакеры “рекомендуют”? тогда установите себе Кубунту, Лубунту, Убунту просто Линукс… правда и они обновляются… может тогда “Виндовз-1998”? вряд ли сейчас есть обновления…

ПРОКОМЕНТУЙ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Будь ласка, введіть своє ім'я тут