В Android TV з’явилися одразу чотири нові функції

0

Кілька днів тому компанія Motorola випустила свої перші розумні телевізори. Моделі працюють під управлінням Android TV і поки будуть продаватися тільки в Індії.

До виходу новинок компанія Google приурочила вихід оновлення для Android TV, яке принесе телевізорам одразу чотири нових функції. Оновлення стане доступно користувачам в Індії в найближчі дні, а потім з’явиться і на інших ринках.

Читайте також  Windows 11 отримає велику кількість нових можливостей

Отже, першою новою функцією є Data Saver. Ця функція допоможе скоротити використання даних при підключенні до мережі. Простіше кажучи, функція дозволить економити трафік, але неясно, яким чином.

Друга функція — Data Alerts. Вона допоможе користувачам контролювати використання трафіку. Обидві функції виходять в першу чергу в Індії саме тому, що в цій країні все дуже погано із звичайним провідним інтернетом, тому користувачам доводиться використовувати мобільний.

Третя нова функція — Hotspot Guide. Вона дозволить налаштувати телевізор за допомогою мобільної точки доступу. Четверта функція під назвою Cast in Files дозволяє переглядати завантажені на смартфоні медіафайли прямо на телевізорі.

Редакція iTechUa веде канал в «Telegram». Підписуйтесь! 

загрузка...
Загрузка...

ПРОКОМЕНТУЙ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Будь ласка, введіть своє ім'я тут