Ґаджети

Найголовніший недолік Xiaomi Mi Band 4, який розчарував всіх

Share

Даний спортивний браслет надійшов у продаж ще в кінці червня, а в липні він дістався до Європи, та інших країн світу. офіційна рекомендована ціна цієї моделі в Китаї становить 169 юанів, а це всього 800 гривень, тобто вкрай мало. За таку суму грошей покупці отримують трекер, оснащений 0,95-дюймовим AMOLED-дисплеєм, причому кольоровим і з підтримкою сенсорного управління, модулем Bluetooth 5.0 для підключення до смартфонів на відстані до 50 метрів, а також акумуляторною батареєю ємністю 135 мАг, одного повного заряду якої, за словами виробника, вистачає на 20 днів без підзарядки.

Корпус браслета виготовлений з полікарбонату, а дисплей прикритий не пластиковою пластиною, а загартованим склом. На таке навіть нанесено олеофобне покриття, яке запобігає появі відбитків пальців. Величезна безліч різних модулів і елементів дозволяють Xiaomi Mi Band 4 не тільки стежити за фізичною активністю і відстежувати якість сну, але ще і вібрувати при вхідних дзвінках, відображати надійшли на телефон повідомлення, керувати відтворенням музики на смартфоні, використовувати «розумний» будильник для більш легкого пробудження в будь-який час доби, а також пропонувати безліч інших можливостей.

Здавалося б, з урахуванням ціни, зовнішнього вигляду і функціональних можливостей Xiaomi Mi Band 4 – це просто ідеальний спортивний браслет. Це насправді так, але є у нього один найголовніший недолік, від якого все в сказі, тому що він не дозволяє в повній мірі використовувати даний наручний гаджет за межами Китаю. Справа в тому, що на китайському ринку представила його модель у версії з чіпом NFC, а дозволяє він платити за проїзд в громадському транспорті та оплачувати покупки в магазинах. Така опція працює на базі платіжної системи Mi Pay. Вона ж, у свою чергу, працює на всій китайській території.

ПРОДОВЖЕННЯ ПІСЛЯ РЕКЛАМИ

На жаль, компанія-виробник не додала в даний трекер сумісність з Google Pay, в зв’язку з чим мешканці Європи та інших країн світу не можуть використовувати таку вкрай корисну і цінну функцію. Через такого стану справ багато хто просто в сказі, адже технічних обмежень по частині «заліза» немає – потрібно було лише реалізувати це з точки зору програмного забезпечення. На жаль, але нічого такого не сталося, і навряд чи трапиться у випадку з даними фітнес-браслетом.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Митник Михайло

За 33 роки встиг зібрати невелику колекцію гаджетів Apple, обзавестися кількома лімітованими консолями. На "iTechua" ділюся виключно найкращими пропозиціями на придатні девайси, якими користуюся сам.

Опублікував
Митник Михайло
  • Останні записи

    Представлений захищений смартфон із величезною батареєю та дуже гучним динаміком

    Компанія Ulefone презентувала новий захищений смартфон. Модель Armor 26 Ultra точно підійде любителям послухати музику…

    02.05.2024

    Секретний підводний дрон американців показали наживо

    Управління перспективних дослідницьких проектів Міністерства оборони США (DARPA) опублікувало нові зображення дрону Manta Ray. Фото…

    02.05.2024

    WhatsApp представив нові функції для спільнот

    WhatsApp анонсував появу нових опцій. Вони будуть корисні всім користувачам, які перебувають у групах. Інформація…

    02.05.2024

    Який смартфон вибрати, якщо потрібна потужна батарея: 7 бюджетних гаджетів

    Прекрасний дисплей, потужний процесор і кілька камер - все це не має значення, якщо вже…

    02.05.2024

    У iOS з’явиться корисна «ремонтна» функція для iPhone

    У бета-версії iOS 17.5 було виявлено новий програмний інструмент під назвою Repair State. Він покликаний…

    02.05.2024

    Розбір Huawei Pura 70 Pro виявив незначні відмінності від Ultra

    Huawei розширила доступність серії Pura 70 для міжнародної аудиторії, і потенційні покупці прагнуть дізнатися, чи…

    02.05.2024