Перші розумні окуляри Huawei надійшли в продаж

ПРОДОВЖЕННЯ ПІСЛЯ РЕКЛАМИ

Вчора в Китаї відбулася повторна презентація розумних годинників Huawei, які були створені у співпраці з відомою південнокорейською компанією Gentle Monster. Анонсовані ще навесні окуляри повинні були з’явитися на ринку влітку, але потім було оголошено про те, що в Китаї продажі розумних окулярів Huawei x Gentle Monster почнуться 6 вересня цього року. Однак за фактом продажу почалися тільки вчора.

Розумні окуляри Huawei x Gentle Monster дозволяють користувачам вести бесіду через пов’язаний смартфон, не використовуючи гарнітуру. Окуляри повністю замінюють навушники і мають вбудовані стереодинаміки. Окуляри не мають камери, на них немає кнопок. Щоб відповісти на телефонний дзвінок, користувачам потрібно просто натиснути на дужку. Для поліпшення якості зв’язку в окуляри вбудована технологія шумозаглушення AI Bluetooth.

У корпусі Huawei x Gentle Monster знаходяться антена, зарядний модуль, чіпсет, акумулятор і пара мікрофонів. Постукування по дужці запускає голосовий помічник. Розумні окуляри Huawei x Gentle Monster мають пилонепроникний і водостійкий корпус зі ступенем захисту IP67. Їх можна заряджати через роз’єм USB – C або бездротовим шляхом, помістивши окуляри в шкіряний чохол. В режимі очікування заряду вистачає на 20 годин, а при розмові або відтворенні музики — на 2,5 години.

ПРОДОВЖЕННЯ ПІСЛЯ РЕКЛАМИ

 

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.