Приблизний час читання: 3 хв

Як поліпшити якість старої фотографії

0

Розробники обіцяють, що сервіс може збільшити роздільну здатність знімку в 4 рази, зберігаючи його якість і деталізацію.

Сьогодні зняті на старі цифрові камери знімки виглядають не дуже привабливо через невелику роздільну здатність. Її можна програмно збільшити, додавши фотографії якості. Для цього достатньо скористатися спеціалізованим веб-сервісом.

Як поліпшити якість старої фотографії

Сайт Let’s Enhance використовує сучасні технології машинного навчання для поліпшення якості фотографій. Розробники обіцяють, що сервіс може збільшити роздільну здатність знімку в 4 рази, зберігаючи його якість і деталізацію. Для доступу до результатів потрібно буде створити локальний акаунт.

Читайте також  Samsung представила SSD 980 PRO - найшвидшу в світі флеш-пам'ять

Після завантаження фото сервіс пропонує три варіанти обробки. Magic («Магія») дає максимальне поліпшення якості знімка і збільшує роздільну здатність. Фільтр Boring («Нудний») прибирає деякі артефакти, логотипи та інші небажані елементи. Останній фільтр Anti-jpeg не дає якогось суттєвого видимого ефекту – він просто прибирає «артефакти», які з’являються при зберіганні в форматі JPEG.

джерело

ПРОКОМЕНТУЙ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Будь ласка, введіть своє ім'я тут