Categories: Ґаджети

WhatsApp отримав довгоочікувану нову функцію

Share
Час читання: < 1 хв.

Як стало відомо від офіційного джерела, лічені години назад для завантаження і установки всім бажаючим стала доступна версія месенджера WhatsApp для Android під номером 2.19.221. Вона вийшла у вигляді тестової збірки, тоді як в фінальному вигляді нововведення, швидше за все, впровадять в сервіс тільки у вересні, а можливо і пізніше. Мова йде про спеціальну нову функції, яка дозволяє включити захист всіх особистих даних не тільки за допомогою звичайного пароля, але ще і відбитка пальця. У такому випадку, якщо активувати такий захист, при кожному запуску мессенджера потрібно сканувати палець, щоб таким чином виключити ймовірність потрапляння листування в руки сторонніх людей.

Поява нового способу захисту, поза будь-якими сумнівами, сильно порадує всіх користувачів, які досить відповідально підходять до своєї власної безпеки в інформаційному просторі. Включити захист за допомогою відбитка можна в налаштуваннях. Для цього потрібно відкрити такий розділ, а потім пройти по шляху «Рахунок» – «Конфіденційність» – «Відбиток пальця». Можна також включити автоматичне блокування сервісу в разі, якщо він знаходиться в занедбаному стані в фоновому режимі, і при цьому не використовується довше визначеного періоду часу.

Нововведення особливо має припасти до смаку всім тим, хто не використовує звичайний пароль для доступу до телефону. Тепер всі такі можуть без зайвих складнощів захистити свої особисті дані в WhatsApp, якщо раптом мобільний пристрій потрапить в руки третіх осіб. Подібним чином вдасться уникнути витоку своїх персональних даних. У майбутньому розробники обіцяють додати в свій сервіс і інші нові функції, які зроблять спілкування безпечнішим. Так, за чутками, в сервіс додадуть можливість створювати такі чати, вміст яких видаляється автоматично через певний період часу.

Митник Михайло

Більшу частину свого дитинства Михайло провів, бавлячись із гаджетами та намагаючись з'ясувати, як вони працюють. Його захоплення технологіями призвело до того, що іграшкові роботи, радіокеровані машинки та навіть ігрові приставки часто розбирали на частини, які не підлягали ремонту. Якщо ви поставите йому провокаційне запитання на кшталт "Android чи iPhone?", ви отримаєте ретельний аналіз всіх "за" і "проти", а також есе на тисячу слів про те, як технології впливають на людство.

Опублікував
Митник Михайло
  • Останні записи

    5 продуктів Apple, які ймовірно знімуть з виробництва вже наступного місяця

    Згідно з джерелом, йдеться про майбутню невелику презентацію, на якій Apple покаже всьому світу нові…

    29.09.2024

    Samsung представила нові флагманські планшети Galaxy Tab S10+

    Samsung анонсувала дві моделі флагманських планшетів: Galaxy Tab S10+ з дисплеєм 12,4 дюйми та Galaxy…

    29.09.2024

    Google Messages отримає функцію захисту від шахрайства

    З'явилася інформація про те, що Google впроваджує нове доповнення до свого додатку для обміну повідомленнями…

    29.09.2024

    На Львівській митниці виявили незадекларовані iPhone 16 Pro і планшети вартістю близько 3 млн грн

    На пункті пропуску "Краківець-Корчова" митники виявили незадекларовані товари на суму близько 3 мільйонів гривень, серед…

    29.09.2024

    OnePlus 13 отримає підтримку зарядки на 100 Вт

    Згідно з нещодавніми витоками, OnePlus 13 матиме дротову зарядку SuperVOOC потужністю 100 Вт, що виділить…

    29.09.2024

    В жовтні гравців Warframe очікують два масштабних оновлення

    У жовтні для популярної екшен-RPG Warframe заплановано два великі оновлення. Компанія Digital Extremes представила на…

    29.09.2024