Categories: Ґаджети

Перший погляд на HONOR Band 5: кращий за Mi Band 4

Share
Час читання: 3 хв.

Фітнес-трекери знаходять все більшу популярність, але часто вони мало чим відрізняються один від одного. До нас в редакцію потрапив недавно представлений в HONOR Band 5. Розбираємося, чи є у нього переваги в порівнянні з популярними моделями.

Зовнішній вигляд і ергономіка

Пристрій зовні майже не відрізняється від попередника . При першому знайомстві створюється відчуття, що трекер з ремінцем нероздільні. Однак це не так – на внутрішній стороні знаходяться кнопки для від’єднання браслета. При бажанні можна обзавестися ремінцями різних кольорів і періодично міняти їх.

Модель п’ятого покоління тонший більшості відомих конкурентів, тому вона не чіпляється за рукав сорочки. З елементів управління на корпусі, крім екрану, є лише одна сенсорна кнопка. Силіконовий ремінець має класичну застібку, завдяки чому шанси ненавмисно втратити аксесуар зводяться до мінімуму. Велика кількість отворів дозволяє підігнати все під руку практично будь-якої товщини. Але до самого ремінця є кілька зауважень. Наприклад, в ребристу поверхню напевно буде забиватися з часом бруд, а вільний кінець постійно норовить вилізти з петлі, що доставляє незручності.

Важливий нюанс: новинку легко зарядити від комплектної док-станції без необхідності від’єднання ремінця. Дуже зручно.

Дисплей

HONOR Band 5 оснащений 0,95-дюймовою AMOLED-панеллю прямокутної форми. Незважаючи на невеликі розміри дисплея, інформація зчитується без проблем. Запас по яскравості пристойний, зображення залишається помітним навіть на вулиці під сонцем. Правда, під кутами чітко помітні контури матриці.

Дисплей загорається з підняття руки, але цим виробник не обмежився. Скажімо, поворотом зап’ястя можна перегортати екрани. Така функція особливо корисна велосипедистам і автомобілістам – дозволяє переглянути потрібну інформацію на браслеті без задіяння другий кисті.

Лицьова панель браслета прикрита склом, про міцність і стійкість якого до подряпин поки нічого сказати не можна. Відзначимо лише, що у нас трекер терся об різні поверхні і кілька разів бився об одвірок – ніяких слідів не помічено.

Інтерфейс

Якщо порівнювати з четвертим поколінням, інтерфейс не зазнав помітних змін. Одне з головних нововведень – HONOR Band 5 підтримує вісім кольорових циферблатів. Деякі відображають лише час, інші показують ще й дані фізичної активності.

Управління пристроєм максимально просте: свайпи вгору і вниз по екрану, а також торкання. Сенсорна кнопка під дисплеєм відповідає за повернення назад. Освоїти весь інтерфейс неважко за пару хвилин.

Можливості

Своїми фішками HONOR Band 5 здатний конкурувати з багатьма смарт-годинниками. Трекер не просто повідомляє про вхідні дзвінки та повідомлення, а й дозволяє читати повідомлення з месенджерів. На екрані відображаються приблизно 10 рядків по 11-12 символів, через що великі повідомлення цілком не розібрати без телефону. Шрифт кирилиці підібраний приємний, але ось переноси в словах реалізовані не кращим чином. Тому виникають довгі прогалини, тексту міститься менше, ніж могло б.

Крім відображення повідомлень, браслет відстежує пульс в режимі 24/7. Ще передбачені різні види тренувань (біг, плавання, їзди на велосипеді і так далі), трекінг сну і віддалене управління камерою смартфона, що може стане в нагоді для зйомки зі штатива. А ось перемикання музики немає – цієї функції не вистачає.

Після одного дня тестування складно сказати що-небудь про автономність новинки. Аналогічно і зі стабільністю підключення до телефону, хоча за час тесту розривів не траплялося. Це і багато іншого докладно розкриємо в повноцінному огляді HONOR Band 5. А поки можна сказати, що гаджет повністю виправдовує вартість в 850 гривень.

Митник Михайло

Більшу частину свого дитинства Михайло провів, бавлячись із гаджетами та намагаючись з'ясувати, як вони працюють. Його захоплення технологіями призвело до того, що іграшкові роботи, радіокеровані машинки та навіть ігрові приставки часто розбирали на частини, які не підлягали ремонту. Якщо ви поставите йому провокаційне запитання на кшталт "Android чи iPhone?", ви отримаєте ретельний аналіз всіх "за" і "проти", а також есе на тисячу слів про те, як технології впливають на людство.

Опублікував
Митник Михайло
  • Останні записи

    TSMC перенесла запуск нового заводу в США на 2025 рік

    Наразі плани TSMC у Сполучених Штатах залежать від поточної політичної ситуації. Як повідомляє Digitimes, компанія…

    15.11.2024

    Samsung планує представити Galaxy S25 на початку 2025 року

    Любителі мобільних пристроїв чекають чергових флагманських смартфонів, і на черзі апарати Samsung Galaxy S. Їхня…

    15.11.2024

    Штучний інтелект Google Gemini вийшов на iPhone

    Google випустила безкоштовний застосунок чат-бота Gemini для користувачів iPhone - тепер його можна завантажити в…

    15.11.2024

    Наскільки безпечно спати зі смартфоном під подушкою

    Чесно кажучи, я теж час від часу беру телефон у ліжко, хоча знаю, що це…

    15.11.2024

    Компанія 01.ai анонсувала інноваційну ШІ-модель Yi-Lightning

    Компанія 01.ai представила нову модель ШІ Yi-Lightning, схожу з GPT-4. Для навчання моделі використовувалося 2000…

    15.11.2024

    Вийшов безкоштовний ChatGPT для Windows

    Стартап OpenAI офіційно оголосив про вихід загальнодоступної версії застосунку ChatGPT для користувачів ПК під управлінням…

    15.11.2024