Categories: Ґаджети

WhatsApp зламали по всьому світу

Share

Фахівці з дослідницької компанії з безпеки Check Point Research повідомили про те, що за один рік з моменту оповіщення адміністрації WhatsApp про великі проблеми по частині захищеності інформації користувачів абсолютно нічого не змінилося. Відзначається, що крім масового поширення фейкових неправдивих відомостей, що стосуються різних вигаданих злочинів, всередині сервісу продовжують працювати шкідливі програми.

Такі програми зберігають всю призначену для користувача листування, а потім вона використовується в різних цілях, в тому числі для шантажу. Виходячи з того, що з моменту оповіщення про всіх таких проблемах пройшов вже цілий рік, а творці WhatsApp так і не змогли вирішити дані проблеми, можна зробити висновок про те, що найпоширенішу в світі програму для спілкування повністю зламали, тому що з одного боку її запросто обманюють шкідливі програми, а з іншого через неї поширюються неправдиві відомості, через які в ряді країн світу, в тому числі в Індії, вже загинули десятки людей. Крім іншого, за користувачами ще й стежать.

Експерти з Check Point Research запевняють, що ще в серпні 2018 року ці фірми направили в адміністрацію WhatsApp всю інформацію про такі проблеми, а також розповіли про те, як їх можна ліквідувати. На це вони отримали відповідь, що проблеми будуть вирішені, проте з того самого моменту пройшов рік, але нічого в роботі самого популярного в світі мессенджера так і не змінилося. Це, поза будь-якими сумнівами, дуже погано, тому що вся ця ситуація лише підкреслює, що творці даного ПЗ для спілкування не надто сильно переймаються про конфіденційність всієї особистої інформації.

ПРОДОВЖЕННЯ ПІСЛЯ РЕКЛАМИ

За рахунок особливостей WhatsApp шахраї дуже часто поширюють різні відомості, в зв’язку з якими потім вони можуть вкрасти навіть гроші з банківських рахунків. У всьому цьому, поза будь-якими сумнівами, немає нічого хорошого. Відзначається, що зараз цей месенджер є найпопулярнішим в світі, а використовують його на постійній основі більш ніж 1,5 млрд чоловік, що проживають в більш ніж 180 країнах світу, в тому числі в Україні та Росії. Як вважають фахівці, якщо проблеми зі стеженням за користувачами, крадіжкою їх листування і поширенням фейків не будуть вирішені, вже незабаром ці проблему можуть стати критичними.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Митник Михайло

За 33 роки встиг зібрати невелику колекцію гаджетів Apple, обзавестися кількома лімітованими консолями. На "iTechua" ділюся виключно найкращими пропозиціями на придатні девайси, якими користуюся сам.

Опублікував
Митник Михайло
  • Останні записи

    «Розкладачку» Motorola Razr 50 Ultra показали наживо до анонсу

    Майбутній доладний телефон Motorola Razr 50 Ultra, схоже, близький до випуску, оскільки в мережі з'явилися…

    06.05.2024

    Rabbit R1 – головні недоліки і переваги “унікального” смартфона

    "Передбачається, що це більш простий компаньйон для мого телефону, проте R1 часто говорить мені використовувати…

    06.05.2024

    Чому смарт-кільця зараз є марними

    Поява про «розумних кілець» стає черговим модним цифровим трендом. Виробникам потрібно щось випускати, а новий…

    06.05.2024

    Apple готує величезний складаний iPad та iPhone-розкладачку

    Портал 9to5Mac поділився новими подробицями про плани Apple з розробки та випуску своїх перших пристроїв…

    06.05.2024

    3 речі, які я хочу бачити в Fallout 5 після перегляду серіалу Fallout від Amazon

    Цього місяця Fallout став найпопулярнішим телевізійним шоу, що є вражаючим досягненням адаптації відеоігри. Хоча Bethesda…

    06.05.2024

    Названо три смартфони Xiaomi, від покупки яких краще утриматися

    Три моделі смартфонів екосистеми “Сяомі” більше не отримують оновлення та підтримку. Потенційні покупці повинні враховувати…

    06.05.2024