Приблизний час читання: 4 хв

Знайдений новий метод покращення якості сигналу Wi-Fi

0

Новий метод поліпшення бездротового сигналу вимагає роздрукованого на 3D-принтері рефлектора, який потрібно обернути звичайної фольгою.

Ефект, який був відомий досить давно, науково обгрунтували дослідники з Дартмутського університету в США.

Команда вчених виявила, що форма, яка покрита алюмінієвою фольгою може поліпшити бездротовий діапазон і підвищити безпеку Wi-Fi. Їх відбивачі можуть точно формувати промені Wi-Fi, що дозволяє уникнути деяких прогалин в покритті сигналу і направляти його в потрібні місця, таким чином підвищуючи безпеку і охоплення.

“Простим вкладенням приблизно $35 із зазначенням правильних вимог до покриття, ви можете створити бездротової рефлектор, який перевершить антени, вартістю в тисячі доларів”, – сказав співробітник Дартмутського університету Ся Чжоу, один з авторів дослідження.

 

Алюмінієвий матеріал виступає як відбивач, що дозволяє звузити зону покриття і послати посилений сигнал Wi-Fi в потрібному напрямку.

Читайте також  З’явилися “живі” фотографії PlayStation 5

Для того щоб модернізувати алюмінієвий рефлектор, вчені написали комп’ютерний алгоритм, який дозволяє враховувати параметри приміщення, розташування точок доступу Wi-Fi і бажаний напрямок сигналу. На підставі цих налаштувань програма вираховує оптимальну форму для рефлектора, який друкується на 3D-принтері.

ПРОКОМЕНТУЙ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Будь ласка, введіть своє ім'я тут