Categories: Ґаджети

Windows 11: особливості, системні вимоги, дата релізу та інше

Share
Час читання: 2 хв.

Практично всі ідеї і особливості Windows 10 виявилися провальними, а популярність цієї ОС обгрунтована тим, що вона набагато новіша Windows 7, підтримуючи безліч нових технологій. Якби не це, навряд чи Microsoft зуміла б зробити десяту «вінду» популярнішим сьомий, з моменту релізу якої пройшло вже майже десять років. 30 червня 2019 року, стали відомі подробиці про нову ОС для комп’ютерів, планшетів, ноутбуків і планшетів, а називатися вона буде Windows 11, хоча є відомості про те, що американська корпорація відмовиться від такої лінійки, зосередивши всі сили на інший, то є на новій.

Відомо, що основою Windows 11 стане ядро ​​Windows Core, завдяки якому вона отримає масу нововведень. Так, наприклад, всі оновлення зможуть встановлюватися самостійно в фоновому режимі без необхідності кожного разу здійснювати перезавантаження, а таке поняття, як «Зміни вступлять в силу після перезавантаження», назавжди стане частиною історії, тому що всі зміни зможуть вступати в силу в режимі реального часу. Крім того, Microsoft заради нової ОС створила абсолютно новий інтерфейс, який набагато простіший і красивіший такого в десятій «винді», у якій з цим все погано, так як велика кількість різних налаштувань іноді плутає навіть досвідчених користувачів.

За рахунок значно результаті зниження кількості функцій і фонових процесів, нова Windows 11 зможе працювати на всіх комп’ютерах і планшетах, на яких зараз повноцінно функціонують десята «вінда». Це означає, що користувачам буде потрібно від 32 ГБ вільного місця на накопичувачі, від 2 ГБ оперативної пам’яті, а також одноядерний процесор з тактовою частотою 1,0 ГГц і вище. Чим краще виявиться «залізо», на тим більш високу продуктивність можуть розраховувати користувачі. Відомо, що Microsoft збирається представити нову ОС в кінці 2019 року, тоді як її реліз відбудеться в першій половині 2020 року, швидше за все, в травні.

Митник Михайло

Більшу частину свого дитинства Михайло провів, бавлячись із гаджетами та намагаючись з'ясувати, як вони працюють. Його захоплення технологіями призвело до того, що іграшкові роботи, радіокеровані машинки та навіть ігрові приставки часто розбирали на частини, які не підлягали ремонту. Якщо ви поставите йому провокаційне запитання на кшталт "Android чи iPhone?", ви отримаєте ретельний аналіз всіх "за" і "проти", а також есе на тисячу слів про те, як технології впливають на людство.

Опублікував
Митник Михайло
  • Останні записи

    Microsoft підтвердила помилку оновлення додатків у Windows 10

    Microsoft визнала наявність збоїв у роботі механізму оновлення та видалення додатків у Windows 10 версії…

    22.11.2024

    Локації S.T.A.L.K.E.R. 2 порівняли з реальними місцями

    20 листопада відбувся офіційний реліз довгоочікуваної гри S.T.A.L.K.E.R. 2, розробка якої тривала понад 10 років…

    22.11.2024

    Продажі S.T.A.L.K.E.R. 2 перевищили 1 мільйон копій усього за 48 годин

    Розробники S.T.A.L.K.E.R. 2, що представляють українську студію GSC Game World, з радістю повідомили про перевищення…

    22.11.2024

    Opera GX випустила велике оновлення спеціально для геймерів

    Opera GX, веб-браузер, розроблений з урахуванням інтересів геймерів, представив масштабне оновлення, яке привнесло безліч нововведень.…

    22.11.2024

    Apple створює нову версію Siri, яка може скласти конкуренцію ChatGPT

    Компанія Apple працює над більш розумною версією Siri, яку співробітники стали називати "LLM Siri", повідомляє…

    22.11.2024

    Експерт з кібербезпеки попереджає про шахрайські посилання в Telegram

    У популярному месенджері Telegram зловмисники стали використовувати нову схему шахрайства, поширюючи фішингові посилання в групових…

    22.11.2024